Skocz do zawartości

Panasonic RP-HJE200 vs Philips She-które wybrać?


Gość baldys15

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie do was w sprawie tych modeli słuchawek czyli Panasonica HJE-200 i Philipsa She,które są lepsze do Sansy Clip??

Ogólnie chodzi mi o jakość brzmienia i niezawodność słuchawek bo coś często Phipsy się psują,a do obu marek jeśli chodzi o słuchawki niemam dobrej oceny,jakoś jeśli chodzi np o telewizory to robią bardzo dobre,ale co do słuchawek to niewiem w szczególności do panasoniców,słucham głównie Future Trance'u i troche punka od niedawno,słucham Offspringa.

Chciałbym żeby słuchawki miały dobry bass,ale nie taki mocny jak Creativach,żeby nie zagłuszał tonów niskich itp no i żeby były dobre jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobre i tanie sluchawki. tylko kiepsko izoluja. ale graja naprawde niezle jak na takie malenstwa i za taka cene.

 

Zgadzam się. Za te pieniądze grają bardzo "nieźle" :)

Co do izolacji, to to samo co ep-ki czy she. Korzystałem z całej trójki i wg mnie epy izolują tak samo, jak hje - nie widzę różnicy w tłumieniu. She izolują słabiej (choć różnice i tak nie są znaczące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności