Skocz do zawartości

sluchanie jednego katalogu w T60


freesamen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko co zrobic aby sluchac mp3 tylko z jednego katalogu (czyli jak bedzie ostatnia piosenka w tym katalogu to aby nie przeszlo do kolejnego tylko wrocilo od nowa) ?

 

bo aktualnie mam tak ustawione ze nad piosenkami mam literke "A" i wtedy leci sobie pokolei skonczy ten to idzie do nastepnego itd..

 

 

oraz jeszcze jedno pytanie jak mam np Folder Nightwish ktory jest podzielony na wiele podkatalogow to jest tez taka mozliwosc ze bedzie mi odtwarzalo wszystkie piosenki Nightwisha z roznych katalogow (albumow plyt), ale nie wyjdzie mi poza glowny katalog Nihtwisha? czyli do jakiegos innego zespolu sobie pozniej nie pojdzie?

 

jesli jest takowa mozliwosc to powiedzcie mi jak to ustawic.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się słuchać "tylko folderu, który ma kolejne foldery w sobie", musisz wszystkie pliki z tych "głębszych" folderów przenieść do tego płytszego folderu i nazwać je odpowiednio żeby sobie "nie przeszkadały"

 

np. dodaj przed numerem utworu datę (tak będzie najprościej bo foobar2000 zrobi to jednym kliknięciem) a przy okazji płyty ułożą się po kolei, np.:

 

2000 01. utwór.mp3

2000 02. utwór.mp3

...

2002 01.utwór.mp3

...

2008 01.utwór.mp3

 

i tak dalej

 

aby włączyć odtwarzanie folderu musisz zmienić A (All - wszystko) na D (Directory - folder) - w czasie odtwarzania wciśnij długo A-B albo REC (nie pamiętam który, drugi włączy chyba wybór equalizera) i z listy wybierz co chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki KHRoN za odpowiedz

to teraz juz wiem jak odtwarzac jeden folder

 

a moglbys mi jeszcze powiedziec co znacza inne oznaczenia?

zalaczam zdjecie ich

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=Att...ost&id=7958

 

fajnie by bylo jakbys np powiedzial co znaczy srodkowe z pierwszego rzedu, prawe z pierwszego rzedu, srodkowe i prawe z drugiego rzedu, oraz caly trzeci rzad

t60.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wklejaj zdjęcia z imageshack, tylko umieść je jako załącznik do postu (nie zrobisz tego przez "szybką odpowiedź" tylko przez "normalną odpowedź" ;) )

 

w każdym razie są to kolejno:

 

wszystko --- zapętl wszystko --- losowo folder

 

folder --- zapętl folder --- zapętl losowo wszystko

 

zapętl jeden --- losowo wszystko --- zapętl losowo folder

 

gdzie "wszystko", "folder" i "losowo cośtam" to "odtwórz raz i zatrzymaj odtwarzanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności