Skocz do zawartości

Sansa FUZE w sklepach EURO RTV


adrian_sandisk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie, imo to po prostu błędy sprzedawców, bo chyba sami nie zdążyli się zorientować co sprzedają... sandisk tak niestety (bo imo to beznadziejny kolor) odznacza najbardziej pojemną wersję, bo i clip 4gb i fuze 8gb są tylko srebrne. no chyba, że się coś zmieniło, ale jak nie zobaczę zdjęcia gdzie widać czarną fuze i jej 8gb pamięć to nie uwierzę ;)

hagarek na poprzedniej stronie podał link do wątku na forum sandiska i na dole strony widnieje "jak byk" zdjęcie pudełka z czarną wersją 8GB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w takim razie może tylko srebrna 8gb to opcja na amerykański rynek? bo via sklep sansy 8gb wersji nie dostanie się w innym niż srebrnym kolorze. to w takim razie clip 4gb też powinien być dostępny nie tylko srebrny, btw ten gość właśnie spuścił z 4gb na 199zł, co raz lepiej ;) co do fuze to taki czarny 8gb jest bardzo kuszący ^_^ kartę 8gb (class 6) też wystawił, 110zł tylko, to w sumie za 470zł można mieć 16gb dobrego grania, a przecież teraz to będzie tylko tanieć ^_^ chociaż w sumie wystarczyło by mi 2gb + 8gb karta, wyszło by 330zł, to już w moich granicach rozsądku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ktoś w końcu powiedział ze 8GB występuje w wersji czarnej??

Bo to by dużo zmieniło. ;)

był podany link do forum sandiska gdzie ktoś pisał, że w Niemczech kupił wersję czarną 8gb.

Ja zamówiłem 8gb czarną w Merlinie i w poniedziałek odbieram. Postaram się od razu na forum potwierdzić istnienie tej wersji i jak będę miał chwilę to do końca tygodnia zrobię jakąś mini recenzję (chociaż, co do oceny jakości dźwięku to nie macie się co spodziewać ode mnie zbyt wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był podany link do forum sandiska gdzie ktoś pisał, że w Niemczech kupił wersję czarną 8gb.

Ja zamówiłem 8gb czarną w Merlinie i w poniedziałek odbieram. Postaram się od razu na forum potwierdzić istnienie tej wersji i jak będę miał chwilę to do końca tygodnia zrobię jakąś mini recenzję (chociaż, co do oceny jakości dźwięku to nie macie się co spodziewać ode mnie zbyt wiele :)

Jak mialbys porowanie z Clip'em to by wszystko bylo wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności