Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 z dyktafonem


Above&Beyond

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż już byłem bliski kupienia sony nwz-826 no ale stało się nie ma dyktafonu, nie chodzi tu o dyktafon potrafiący nagrywać muzyke w super jakości a o taki co nagrał by wykład. Wcześniej rozważałem go z P2 ale ten ma dotykowy ekran który nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Miałem ochotę nawet na Ipod Classic 80GB no ale ten też nie ma dyktafonu i nie wiem jak to pogodzić teraz.

 

Myślałem o irivierze e100 ale on jest wadliwy podobno czy coś tam mu dolega bo dużo osób narzeka. Chciałem kupić player do 30 czerwca najpóźniej. Pojemność nie więcej niż 4GB mi wystarcza bo nie ciągam za sobą muzyki której nie słucham.

 

Do zestawu prawdopodobnie dołączę jbl 220.

 

co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat mojego kumpla jest bardzo wymagajacy jezeli chodzi o nagrywanie dziwieku, jest muzykiem, opery i te sprawy.

mial ten sam problem, wyszlo na to ze kupil i6 i do tego mkrofon i wzmacniacz do tego mikrofonu, jednak sprawdzil oczywiscie jak nagrywa sam player i byl zadowolony, chodzi o to ze zbieral elegancko i podobno dosc czuly jest, sadze ze bezproblemowo bedzie tobie sluzyl. jezeli masz ciut wiecej kasy to kup i7 bedziesz mial tez bardzo dobry dzwiek. z tego co slyszalem mic maja na zblizonym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten i7 taki dziwny troche, i nie zrozum mnie zle ale az takiej jakosci po dyktafonie ja nie oczekuje :) mi wystarczy ta jakosc jaka telefony maja na dyktafonie byle by bylo slychac tylko co koles gada. Myslalem tez o Clixie 2 ale cos go nie widac nigdzie poza sklepami i drogi troche jak na clixa mi sie zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy-w tej chwili został tylko 1 problem.

A mianowicie: brak integracji karty z odtwarzaczem, tzn. podczas włączenie playera za pierwszym razem musisz wybrać katalog, gdzie znajduje się muzyka (oczywiście, mowa tu o karcie, jeśli jest na dysku wbudowanym, to nie ma problemu).

 

Poza tym, chodzi już dużo sprawniej po wgraniu firmwarów, a co poza tym, to już nie wiem.

Nie doszukuje się wad na siłę, ale też nie chcę go zachwalać w niebo głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie używałbyś kart, to E 100 powinien śmigać aż miło.

Głownie problemy były spowodowane właśnie kartą (a cena karty- 40 zł to też nie majątek, tak możesz zawsze nagrać wykład na jedną kartę, potem na drugą i do każdego przedmiotu mieć oddzielną kartę :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywam dość dużo "mowy". Jak widzisz  w moim podpisie, mam 2 ifp-ki: na wyjazd 3-4 dniowy wystarcza ten mniejszy (przy 32 kbps = 17,5 godziny).  Większy na wyjazdy bardzo długie, ale też mam spory zapas na ulubioną muzykę ( jest też niezłe radio). Ściąga dokładnie wszystko w promieniu kilku metrów.

W sumie-moja rada- wyrwać na Allegro używanego iFp-ka 790 (= 890) czyli 256 MB, albo nawet 780(=880) czyli 128 MB- wtedy przy w/w jakości (wystarczającej dla mowy) mógłbyś nagrać ponad 8,5 godziny.

Masz jakość i przy baterii / aku AA, pewność zasilania na bardzo długo. Po co Ci gigabajty ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mówimy o dwóch różnych rzeczach. Z tego,co pisałeś na początku wynikało, że chodzi o skuteczne nagrywanie wykładów, a po drodze na uczelnię, o posłuchanie muzyki. Tak zrozumiałem. Teraz widzę, że jednak chodzi o to, żeby ktoś nie pomyślał, że jesteś staroświecki. No to ja się wycofuję. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci pomóc tak, jak umiałem, to znaczy przedstawiłem Ci jedną z wielu możliwości. Jeśli zbyt duży wybór powoduje aż takie rozdrażnienie, to już nie będę zawracał głowy . Zresztą wycofałem się już w poprzednim poście. Życzę spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności