Skocz do zawartości

słuchawki + player


Aleandir

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę :). Chciałbym kupić słuchawki + odtwarzacz (najlepiej mp3, ponieważ oczekuję jak najlepszego dźwięku z owego odtwarzacza- nie liczą się dla mnie bajery typu aparat - od tego jest cyfrówka xD, czy inne bzdety:P chodzi o dźwięk xD). Max 2 gb gdyż więcej nie potrzebuje. Chodzi mi o odtwarzacz owy do 400zł wraz z dopasowaniem słuchawek do niego za 300zł. Z tego co wiem to sporo jest audiofili na forum i pewno będą wiedzieli jakie słuchawki z jakim odtwarzaczem najlepiej będą współgrać. Z początku nad słuchawkami rozmyślałem nad jbl reference 220, ale nie wiem czy to dobry wybór i nie wiem z czym to będzie dobrze śmigało :). Proszę o jakieś porady.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem na temat samych słuchawek, ale teraz jestem również zainteresowany zakupem odtwarzacza- nie wiem co kupić i jestem ciekaw co z czym będzie grało najlepiej.

Po prostu jakie połączenie (słuchawki + odtwarzacz).

Ps. najbardziej ciekawią mnie słuchawki douszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZ początku nad słuchawkami rozmyślałem nad jbl reference 220, ale nie wiem czy to dobry wybór i nie wiem z czym to będzie dobrze śmigało :)

 

nie jestem zdecydowany tylko myślałem nad ich zakupem ;P. Może coś innego będzie bardziej opłacalne wraz z jakimś innym odtwarzaczem, ale dzięki za pomoc :) . Sam nie wiem co będzie najbardziej przyzwoitszym zakupem odnośnie odtwarzacza i słuchawek. Może połączenie jakiś sennek z creative (albo sansa?)

No nic poradźcie ogólnie co będzie najbardziej korzystne w tej granicy cenowej (słuchawki+mp3/mp4) zależy mi wyłącznie na zajefajnym dźwięku :P

Ps. Tak najbardziej jestem zaciekawiony dokanałowymi, ponieważ pchełki w tej cenie raczej (nie znam się, aż na tyle) ciężko znaleźć, ale jak sa to też będę zainteresowany. Liczy się dźwięk ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności