Skocz do zawartości

Takie tam takie cuś.


gam01

Rekomendowane odpowiedzi

Po długim namyśle postanowiłem, że uzbieram sobie na jakąś mp3ójke do 400zł. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku i ładnym menu (a co!).

Moje propozycje:

- Microsoft Zune 30GB, tani, duża pojemność, ładny interfejs i dobra marka

- iAudio U3 2GB, mały i zgrabny, podoba mi się, trochę drogi :/

- Sony NWZ-A816, ładny i fajny, ale nie mam oryginalnego Windowsa (tylko ani słowa Billowi...)

Pomóżcie proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, od kiedy Microsyf to dobra marka ? :P

Wy tylko narzekacie na M$ a mi to tam się podoba, bo to gigant taki, choć często błędy popełnia. ;-]

A jeśli chodzi o irivery to nie wiem czemu, ale zniechęcony jestem do tej firmy. A jeśli ja się do czegoś zniechęcę to tego się nie odmieni. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko narzekacie na M$ a mi to tam się podoba, bo to gigant taki, choć często błędy popełnia. ;-]

A jeśli chodzi o irivery to nie wiem czemu, ale zniechęcony jestem do tej firmy. A jeśli ja się do czegoś zniechęcę to tego się nie odmieni. ;/

Jak lubisz gigantów, to polecam Creative. To jest gigant na rynku odtwarzaczy. Na pewno będziesz ******ście zadowolony ;]

 

I ładne menu mają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to w ogóle zastanów się, czy chcesz dyskowca (typu Zune), czy odtwarzacz z wbudowaną pamięcią flash. Każde z tych dwóch rozwiązań ma swoje wady i zalety. Na dyskowcu zmieścisz dużo muzyki, ale w porównaniu z flashowym playerkiem jest duży, a dysk jest podatny na uszkodzenia (np. z takim playerkiem raczej nie można biegać). Odtwarzacz z pamięcią typu flash jest zazwyczaj mały, poręczny i nie tak delikatny jak dyskowiec.

 

BTW, co ma sony do oryginalnego windowsa? WMP? Przecież można zainstalować WMP na nielegalnym windowsie, tylko że jest to nielegalne, jak zresztą samo posiadanie nielegalnego windowsa (i zasługuje na zdecydowane moralne potępienie) :P

 

Kup sobie soniaka, jeżeli Ci się podoba - to ponoć dobry odtwarzacz i ma całkiem niezłe słuchawki w zestawie. Co do U3, nie widzę powodu aby go kupić. Fajne są jeszcze Vedia V39 (z tym, że ma duży dotykowy ekranik, coś w stylu mp4 :P) i e10, ale to dyskowiec, z tym że z mniej podatnym na uszkodzenia mikrodyskiem (minus - konieczność aktualizowania bazy danych odtwarzacza przez iriver plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dyskowcu zmieścisz dużo muzyki, ale w porównaniu z flashowym playerkiem jest duży, a dysk jest podatny na uszkodzenia (np. z takim playerkiem raczej nie można biegać).

 

 

Co za wierutna bzdura. Od 5 lat mam tylko dyskowce. Mój pierwszy H120 przeżył wszystko z upadkiem z2,5m włącznie. Lekko wgniotła się obudowa... i tyle. Biegane, jeżdżone na roweru, średnio 2,3 cięższe upadki w miesiącu. Z dwie przeprowadzki. Nic mu się nie stało.

 

H320 też się parę razy przebiegł ze mną:)

 

Jeśli nie można biegać to tylko w przypadku gdy nie rozwiążesz logicznie psosobu przymocowania go do ciała bo do krótkich spodenek na gumkę hmmm jakoś sobie tego nie wyobrażam:)

 

Niby dyski w ruchu wytrzymują przeciążenia ok 3G w poziomie. Śmiem twierdzić, ze mój h120 pobijał ten rekord najmniej 3krotnie:) W każdym razie delikatny jakoś przesadnie nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności