Skocz do zawartości

Nareszcie Go Mam!


Wodżas

Rekomendowane odpowiedzi

Yeaaaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam go!!! X5! Nareszcie.

Na maksymalnej glosnosci sluchawki nie daja rady, chociaz to sa dobre sluchawki sonyego.

Super. Przesyłanie Plikow na X5 to banał.

Jestem od 14 godzin na szklance coca-coli, ale chrzanic to!!! JEST X5 :D :D :D :D :D :D :D :D : D: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od 14 godzin na szklance coca-coli, ale chrzanic to!!! JEST X5 :D :D :D :D :D :D :D :D : D: :D

w miare zapoznawania się z x5 pisz o nim jak najwięcej.

i zjedz coś czasami, bo się wykończysz i osierocisz playerka.

 

smacznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player sprawia wrazenie dotykowe bardzo solidne. Zaden tam plastikowy syf (Ipod), tylko bardzo mocny i pewny material. Jak na razie, to troche sie gubie w opcjach i nie moge przeslac filmow(mpeg) na PC, bo nie mam codec'ow. Przydalaby sie instrukcja od Goa'y w ktorym programie i co nalezy z tymi filmami zrobic (o ile jakies ma). I jest na sluchawkach napis "IAUDIO" wbrew jednemu z postow Goa'y :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest na sluchawkach napis "IAUDIO" wbrew jednemu z postow Goa'y :D.

moge wiedziec w, ktorym z postow napisalem ze nie ma napisu "iAudio" na sluchawkach? :unsure:

Hmm...moze mi sie zdawalo. Ale wydaje mi sie ze pisales cos w stylu: niestety nie ma napisu "iaudio" na sluchawkach, choc przywyklem do lsniacego, blyszczacego napisu "iriver" na sluchawkach mojego IFP-799"-jakos tak. Ale to tylko taka niewinna uwaga byla. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzas rozumiem Twoja ekscytacje X5, ale niech nie oslabia ona Twojej percepcji, jak tak dalej pojdzie to sie zgubisz na skrzyzowaniu ;)

A wlasnie! Przypomniales mi, zebym wreszcie zerknal na mape Krakowa, bo jak dotad to wiem tylko orientacyjnie gdzie jest: moja szkola, Plaza, Multikino, Geant i M1. (Tylko po wygladzie, bez nazw ulic).

Czas wiec chyba zobaczyc co w tym Krakowie i gdzie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heh, widze pelna ekscytacje z powodu X5. A powiedz jak tam zarzadzanie plikami w samym playerku, bo slyszalem ze np.w iRiver H10 jest troche lipnie i przegrywanie muzy z Pc raczej jest denerwujace, a jak jest w przypadku X5?. I szczerze polecacie X5 czy H10. WIem ze nie ma plauer'a idealnego...ale ktory jest blizszy perfekcji:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W H10 przegrywasz pliki w dwojaki sposob.

 

Muzyke przez program dolaczany na plytce oraz normalnie kopiujac go ze swojego komputera do playera.

Z tego co sie orientuje, jesli kopiujesz przez program to muzyka jest w odpowiednim miejscu w playerzez [na wierzchu?], przez co wygodniej sie ja wlacza.

 

Jesli kopiujesz muzyke jako do dysku wymiennego, to trzeba wejdz do manadzera w playerze aby wlaczyc muzyke.

 

Jesli cos zamotalem, lub przekrecilem, to prosze wlasciciela H10 o sprostowanie mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby opisac ZNACZACE roznice pomiedzy iaudio x5 20gb i iriverem h320

czytalem gdzies ze x5 ma mniejszy wyswietlacz, prawda to? duzo mniejszy? ile to w calach (iriver ma 2' o ile dobrze kojarze)

druga sprawa to czas trzymania baterii, ponoc iriver dluzej trzyma?

sa jeszcze jakies roznice (poza wygladem, sterowaniem i dostepnoscia playerow i osprzetu)?

prawdopodobnie nie bede mial gdzie je zobaczyc i przetestowac osobiscie wiec chcialbym jak najwiecej sie o nich dowiedziec

 

najpierw bylem zdecydowany na h320, potem na x5 (ma zoom zdjec) a teraz to juz sam nie wiem, pomozcie prosze

 

z gory dzieki za odpowiedzi i sorry za offtopic ale nie moglem sie zdecydowac gdzie to wrzucic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby opisac ZNACZACE roznice pomiedzy iaudio x5 20gb i iriverem h320

czytalem gdzies ze x5 ma mniejszy wyswietlacz, prawda to? duzo mniejszy? ile to w calach (iriver ma 2' o ile dobrze kojarze)

druga sprawa to czas trzymania baterii, ponoc iriver dluzej trzyma?

sa jeszcze jakies roznice (poza wygladem, sterowaniem i dostepnoscia playerow i osprzetu)?

prawdopodobnie nie bede mial gdzie je zobaczyc i przetestowac osobiscie wiec chcialbym jak najwiecej sie o nich dowiedziec

 

najpierw bylem zdecydowany na h320, potem na x5 (ma zoom zdjec) a teraz to juz sam nie wiem, pomozcie prosze

 

z gory dzieki za odpowiedzi i sorry za offtopic ale nie moglem sie zdecydowac gdzie to wrzucic :/

1.Wyświetlacz: H320 rzeczywiscie ma te 2' wiecej, ale menusy sa moim zdaniem w X5 ladniejsze

2.Bateria w X5 14h, a w H320 16h.

3.Możesz je zobaczyc i przetestowac w Mp3 Store

4.Rożnice:

-dzwiek: H320:SRS Wow i Equalizer . X5=BBE,Pan,Mach3Bass,Mp Enhance,3D Sorround,Equalizer.

- moim zdaniem H320 to taka cegielka, a ja tam cegielek nie lubie (ocen sam)

-cena: X5 ma nizsza cene.

-wygoda sterowania to juz wylacznie Twoj wybor. Jak dla mnie to joy jest swietny do obslugi menusow i innych spraw.

-h320 ciezszy o paredziesiat gram

-h320 nie ma obslugi FLAC (mozliwe,ze nowy firmware to zmienil)

-mozliwosc ustawienia wlasnej tapety w X5. Niby taka pie***ła, ale naprawde mila rzecz :D

-ani slowa o antishocku w h320, w x5 12minut antishocku.

-mini jack z gornej lewej strony w X5, a w lewym gornym rogu w h320

-mozliwosc wybierania utworow w h320 lepsza na razie niz w x5

-auto wylaczanie i wylacznik czasowy w X5-ani slowa o tym w h320

To juz chyba wszystki roznice. Jak chcesz sie jeszcze dopytac, to napisz do Reggie'go, bo on ma h320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności