Skocz do zawartości

Odtwarzacz multimedialny do 360 zł


w_a_c_h

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Poszukuje odtwarzacza ktory podoła takim wymaganiom(jakosc muzyki oraz jej glosnosc na pierwszym miejscu) oraz cenie max. 360 zl:

- dobra jakosc muzyki na wmiare wysokim poziomie (nie jestem audiofilem no ale chce zeby sprzet za takie pieniadze nie trzeszczal)

- moc wyjsciowa conajmniej 30mW (calokowita)

- slot na karty pamieci (chyba ze bedzie mial odtwarzacz 4gb to jakos przetrwam bez)

- przyzwoite odtwarzanie filmikow

- rozsadny czas dzialania (12h muzyki)

- mozliwosc ladowarki siecowej

 

Fajnie jakby posiadal dodatkowo (czyli nie koniecznie ale mile widziane)

- odtwarzanie FLV (moze tez rmvb)

- radio

- obsluga plikow txt

 

Czy jest cos co podola takim wymaganiom??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x20?

bardzo ciekawa popozycja ;)

wszystko ok tylko troche malo mocy;/ i dlatego raczej odpada, aczkolwiek jak bede w mp3store to mu sie przyslucham :)

zaproponujecie cos jeszcze oprocz tych ponizej??

laberg njoy,

pentagram eon cineo (jestem ciekaw czy te jego negatywne opinnie sa prawdziwe ale to juz sam sie przekonam na wlasne uszy),

vedia c6,

vedia c3,

vedia v39,

vedia v19,

iriver x20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WACh pytałeś się i uzyskałeś propozycję ode mnie w innym poście jaki masz tu na tym forum

 

moja rada

 

idż i przesłuchaj (nie zapomnij wziąść dobrych słuchawek ze sobą bo w Njou nie spodziewaj się rewelacji i o ile wiem jedynie Vedia daje porządnej jakości słuchawki w zestawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności