Skocz do zawartości

Posiadacze X5! Ujawnijcie Sie!


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

szczęśliwa posiadaczka x5 20 gb od prawie roku ;) . Teraz dojrzałam do kupna specjalnego pokrowca (wcześniej uzywałam takiego w kształcie kokona (przeznaczony do noszenia na ramieniu ew. pasku - mozna odstać chyba w EMPIK-ach)) i pilota :P . Chciałam jeszcze zapytać czy ktoś używa stacji dokujacej? Czy jest to na tyle przydatny wynalazek, że wręcz niezbędny? ;) (a pomyslec, że kiedyś kiedyś chciałam mieć ipoda, na szczęście godziny spędzone na czytaniu opinii i informacji na necie, oczy czerwone jak u królika przez ok. 3 tyg. ale cóż... nie ma tego złego.... :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Stacja to nie głupia rzecz. Sam musze ciągle latać w poszukiwaniu subpacka miedzy swoim pokojem (ładowanie sieciowe X5) ,a kompem (zgrywanie plików). Jakby kosztowała 50zł i X5 z zcoverem by sie w niej zmiescił to ok ,ale że kosztuje 100zet i zCover sie nie miesci to dziękuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zgrywałem plików i nie chciało mi sie łądować X5 z podobnego powodu...poprostu mialem wszystko w pudełku w tych foliach pod papierami...ale teraz se to wyjąłem i mam to w specjalnej szufladce :)

Ale i tak mi sie nie chce zgrywac bo nie mam zcover'a tylko zwykły okrowiec więc musze zawsze go ściągać <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jestem szczesliwym posiadaczem X5 20GB od prawie tygodnia, kupilem w mp3store we Wro za 1150zl :D jak na razie wszystko dziala bez zastrzezen, wyglada na to ze to bardzo fajny sprzęt B) tylko sluchawek jeszcze nie dokupilem bo kasy nie mam i na razie z tych seryjnych korzystam, troche haniebne są ale jakos dają rade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też jestem od dziś (prze)szczęśliwym posiadaczem X5L :) Właśnie go rozgryzam. :D

 

Tylko kupiłem sobie do tego futerał i okazało się, że chyba ktoś pozamieniał zawarrtość pudełka, bo moja wersja playera nie bardzo się w nim mieści... Trzeba będzie wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na swojego X5 jeszcze czekam kwestia juz kilku dni. Choc musze przyznac ze jak bylem w saturnie w galerii krakowskiej tam jest X5 i co widze maly fajny odtwarzacz. Tylko rownac mogl sie z nim ipoo video ale wiadomo co lepsze. Mile mnie tez zaskoczyl U10 i Sansa. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow X5-tki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności