Skocz do zawartości

Posiadacze X5! Ujawnijcie Sie!


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie za mniej wiecej poltora tygodnia ujawnie :D

a gdzie kupujesz i za ile? :rolleyes:

Hmm...ja kupuje za granica w troche niekonwencjonalny sposob.

Ale wtedy jestem pewien transportu, jego kosztow i w ogole. B) tak genialnego i prostego wyjscia z problemu jeszcze nigdy nie wymyslilem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja :D Coprawda dopiero od 2 godzin, ale zawsze :DB)

to ile Cie kosztowalo to cudo, lacznie z wysylka, clem (jesli placiles) itp..??

Ja kupilem w Polsce. Ten świat wciaż mnie zaskakuje. A najbardziej dobroc innych ludzi :D. ^_^

BTW:Ten koles na audiophile.net, ktory wymyslil jak za pomoca 6 programow wrzucic film na X5, to sie chyba zalamie jak mu napisze, ze wystarczy iriverter'em zkonwertowac film, a potem w JetAudio zkonwertowac go na format rozpoznawalny przez X5 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem w JetAudio zkonwertowac go na format rozpoznawalny przez X5 :D.

...a po co? Przeciez iRiverter od razu konwertuje do formatu rozpoznawalnego przez X5 ?

Wlasnie zauwazylem opcje zmiany konwertowanego formatu -.- Przestawilem na X5-.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac ze ma "czytnik dvd" wszystko wskazuje ze masz na mysli ze ma soczewke zdolan odczytywac zapis dvd. Nie myslisz o tym prawad? :unsure:

Chodzi mi o to, czy PMP moze byc wykorzystywany jak przenosny odtwarzacz DVD. Wiesz: ma stacje na plyte DVD i ogladasz od razu bez konwertowania na kompie i przesylania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz: ma stacje na plyte DVD i ogladasz od razu bez konwertowania na kompie i przesylania

to jest stwierdzenie czy pytanie? ;)

To stwierdzenie, ze nie ma napedu do czytania plyt dvd, bo skoro iriverter konwertuje dla niego filmy, to chyba nie ma. CHociaz moze i ma, tylko iriverter konwertuje inne filmiki dla PMP 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie ma. A mnie sie kiedys wydawalo, ze PMP 120 jest troche jak przenosny odtwarzacz DVD. <_<

A nie widziales jego zdjec wczesniej? :P On wybitnie, nie wyglada jak odtwarzacz DVD :lol:

Widzialem tylko za szklana szyba w empiku i wydawalo mi sie, ze miejsce na czytnik DVD ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj dotarł do mnie wreszcie iaudio x5 20gb, zamowiony na początku tygodnia w pdp.pl. Futerał zamówiłem oddzielnie u człowieka sprzedającego iaudio na allegro. Piękna zabawka, dokładnie taka jakiej spodziewałem się na podstawie informacji z internetu. Jakość dźwięku - nie mam zastrzeżeń, obsługa też w miarę prosta, sprawdziła się funkcja USB host-z najtańszym czytnikiem kart CF - jest to jedna z funkcji (oprócz muzyki oczywiście), na której najbardziej mi zależało, bo na wakacjach namiętnie używam cyfrówki Canona, a nie chciałem dokupywać wciąż nowych kart pamięci (hm...podobno Canona nie obsługuje, ale później jeszcze to sprawdzę). Ogólnie - rewelacja! Cieszę się, że przypadkiem ok miesiąc temu wpadłem na trop firmy iaudio, bo już miałem zamawiać irivera. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników x5 (i nie tylko).

akielp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Cieszę się, że przypadkiem ok miesiąc temu wpadłem na trop firmy iaudio, bo już miałem zamawiać irivera. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników x5 (i nie tylko).

akielp

Czyzbys chcial kupic Iriver'a H10? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Iriverem H10 zastanawiałem się bardzo krótko, tuż przedtem, zanim pojawiła się seria H320/340. Właśnie 320 już miałem zamawiać. Jednym z merytorycznie mniej istotnych, ale tak naprawdę ważnych argumentów przeciwko był wygląd h320 - miałem go w ręku (np w sklepach komputerowych sferis można go dostać) - i jakoś tak mi wyglądał plastikowo, jakby za 15zł, trudno mi to uściślić, bo to jednak bardzo indywidualna sprawa.

Poza tym ściągnąłem sobie przedtem instrukcje użytkowynika obu playerów i iaudio wyglądała mi na zdecydowanie krótszą i prostszą. No i jeszcze parę innych rzeczy było za x5, ale większość już była opisywana, więc nie będę się rozdrabniał. Pozdr

akielp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam Iaudio X5 i jestem z niego bardzo zadowolony. Kupiłem go w Irlandii, ale cenowo po przeliczeniu z EUR na PLN kosztował tyle samo;] Tylko jak kupowałem to wszystko podwójnie czyli 2x X5, 2x pilot do X5, 2x futerał do X5 i jeszcze 2x przełączki do ładowarki, ponieważ tam są na trzy bolce, a potrzebowałem na polskie;] no i dostałem rabat w wysokości ok.50 euro;] a więc na polskie jakieś 180zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności