Skocz do zawartości

Vedia V39


bugmenot

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję odpowiedzi na jeszcze kilka pytań dot. V39:

1. Mam folder z sześcioma plikami. Klikam na drugi z nich, włączam, wrzucam trzeci, chcę z powrotem wrzucić drugi i dostaję komunikat "odtwarzanie zakończone. zamykanie aplikacji" i muzyka się wyłącza. Po ponownym włączeniu odtwarzane są pliki z root. Jak to wyeliminować?

2. Jak zapisać tagi (wersja, kodowanie), żeby odtwarzacz je czytał? Na razie zamiast tagów są tylko krzaczki.

3. Mam folder, a w nim pliki 1.mp3, 2.mp3, 11.mp3. Po wrzuceniu folderu do odtwarzania pliki segregują się jako 1.mp3, potem 11.mp3, na koniec 2.mp3? Jak zrobić, żeby pliki szły po kolei (1,2,11)?

4. Jak ustawić StoneEQ i inne parametry dźwięku, żeby player brzmiał dobrze przy słuchaniu rapu i reggae (szerokość pasma, zakres, pozycja suwaka)? Na razie próbowałem podbić bas i odtwarzacz zaczyna potwornie "pierdzieć"? Chciałbym głównie, żeby odtwarzacz generował dużo basu.

5. Jaki program jest najlepszy dla V39 i najszybszy do konwertowania filmów i jakich ustawień należy użyć, żeby uzyskać jak najlepszą jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jak ustawić StoneEQ i inne parametry dźwięku, żeby player brzmiał dobrze przy słuchaniu rapu i reggae (szerokość pasma, zakres, pozycja suwaka)? Na razie próbowałem podbić bas i odtwarzacz zaczyna potwornie "pierdzieć"? Chciałbym głównie, żeby odtwarzacz generował dużo basu.

 

Jak powszechnie wiadomo equalizer w v39 nie stoi na wysokim poziomie. Jeżeli chcesz więcej basu to masz mały problem, chyba się nie da dobrze ustawić. Ja słucham reggae i bass mi wystarcza. V39 nie generuje potężnego basu a dobry szczegół. Dobrym basem szasta meizu m6

 

5. Jaki program jest najlepszy dla V39 i najszybszy do konwertowania filmów i jakich ustawień należy użyć, żeby uzyskać jak najlepszą jakość?

 

wejdź na stronę www.vedia.pl w dziale download > inne...znajdziesz tam program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności