Skocz do zawartości

Mp3 i słuchawki, łącznie do 250zł


Gość Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę Was o poradę, jaki odtwarzacz mp3 i jakie słuchawki do niego dokupić, aby dźwięk był jak najlepszy. Chciałbym, aby całość zamknęła się w przedziale 150-250zł

Co do pamięci, to wystarczy mi 2-4GB. Głównym wyznacznikiem jest to, aby dźwięk wydawał się mnie otaczaś, był przestrzenny i głęboki.

Pozdrawiam i Proszę o wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę Was o poradę, jaki odtwarzacz mp3 i jakie słuchawki do niego dokupić, aby dźwięk był jak najlepszy. Chciałbym, aby całość zamknęła się w przedziale 150-250zł

Co do pamięci, to wystarczy mi 2-4GB. Głównym wyznacznikiem jest to, aby dźwięk wydawał się mnie otaczaś, był przestrzenny i głęboki.

Pozdrawiam i Proszę o wsparcie :)

Ja bym wziął jedno z tych:

http://allegro.pl/item353932706_samsung_z5...ki_okazja_.html + jakieś niedrogie Kossy (KSC55/75, KPP albo KSP)

albo

Clip + AKG K412p

 

W jednym i drugim przypadku spokojnie zmieścisz się w 250 zł, dźwięk powinien być zadowalający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje, że z kpp będzie trochę gorzej, ale specjalnie podałem kilka opcji, żeby znowu ktoś nie pisał, że tylko ksc75 proponujemy ;) jeszcze ich nie mam, ale z tego co ludzie piszą grają bardzo dobrze (dla niektórych np. ogorka czy getza lepiej od px'ów), a kosztują w polsce dużo mniej niż konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz konkretnie nad Vedia a3, oraz Sansa Clip, z małym akcentem na Vedię. A jak jest z słuchawkami dołączonymi do Vedii-nie wypadają z uszu? Bo dotychczas miałem pchełki a'la bazar, i nie siedziały stabilnie, często wypadały.

Generalnie na odtwarzaczu będę słuchał głównie reggae, więc przydałoby się, aby grał dosyć "ciepło i miękko", dobrze odtwarzał dźwięki gitary i bębnów.

Kolejną sprawą jest solidność. Czy to porządne firmy? Gdzieś słyszałem, że na Vedię strasznie powoli kopiuje się pliki. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
A jak jest z słuchawkami dołączonymi do Vedii-nie wypadają z uszu? Bo dotychczas miałem pchełki a'la bazar, i nie siedziały stabilnie, często wypadały.

Pchełki to pchełki, konstrukcja ta sama czy no-name z kiosku czy super markowe ;) Możesz ponaciągać gąbeczki...

Generalnie na odtwarzaczu będę słuchał głównie reggae, więc przydałoby się, aby grał dosyć "ciepło i miękko", dobrze odtwarzał dźwięki gitary i bębnów.

To potrzeba dobrych słuchawek :) Chyba, że podobał Ci się dźwięk z tych "pchełek a la bazar" to wtedy już nic Ci nie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności