Skocz do zawartości

Dodatkowe Akcesoria


peejay

Rekomendowane odpowiedzi

helou :)

 

od 2 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem G3 :)

nasunelo mi sie pytanko - do np iAudio5 dodawany jest maly wtyk usb - adapter mini-usb/normal-usb; zastanawiam sie czy jest mozliwosc zdobycia takiego adapterka? podroz po sklepach elektronicznych i elektrycznych nic nie dala - wszyscy mowia "ciezko bedzie, ale niech pan szuka".. jesli ktos mialby takie cus na zbyciu, bo sam nie potrzebuje - chetnie zrobie jakis deal ;)

 

pozdrawiam i witam wszystkich, debiutujac tym samym na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdziłem teraz pisze :) nie wiem czy tak ciężko to dostać. MediaMarkt, Warszawa, Ostrobramska. Za 39 (chyba bo już zapomniałem) zestaw 5 przejściówek z różnych USB na różne wyjścia :) W tym ta o którą właśnie pytasz - więc raczej nie tak ciężko ;)

 

 

ps. krecik >> w sierpniu - tyle wiem. choć z tego co wiem, ilość 2GB może być nie tak duża jak ostatnio. jak coś to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. krecik >> w sierpniu - tyle wiem. choć z tego co wiem, ilość 2GB może być nie tak duża jak ostatnio. jak coś to pisz na PW.

ok, napisze jak będe gotowy do kupna.

nie moge się (kurde) zdecydować. a niedługo mają znowu wejść nowe modele. koszmar przedwyborczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, napisze jak będe gotowy do kupna.

nie moge się (kurde) zdecydować. a niedługo mają znowu wejść nowe modele. koszmar przedwyborczy smile.gif

 

hmm... niedługo to raczej DUŻO powiedziane. Jeśli oczywiście mówisz o iAUDIO. W tym roku pojawią się:

 

F1, G2, M5, X5V, A2, G5, U3, i6, P7, Mini-HDD (bez nazwy jeszcze)

 

 

... jak rozumiem rozważasz też irivera, to odrazu Ci zdradzę z tego co ja słyszałem, że seria T będzie bez radia, a U10 jeszcze sobie dłuuugo poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quoqu, zawęziłeś mój wybór :) dzięki serdeczne :)

 

na razie słucham sobie na kompie muzyki z jetaudio. muszę przyznać, że bbe bardzo mi przypadł do gustu - a jestem raczej słuchaczem nie korzystającym nawet z eq.

zawsze krytykowałem takie ulepszacze - jako psujące orginalne brzmienie. a na bbe moje flaczki chodzą cudownie.

niby mam w wieży eq z dsp, ale nie daje takich efektów, a ponadto mam go tylko bo żonie się wyświetlacz podobał (to eq technicsa).

 

nie ukrywam, że licze na niewielki spadek cen w związku z upowszechnieniem się flashów 2 GB.

ale to tylko moje skromne kalkulacje.

nie wiem także, czy z braku czasu przegapiłem info o i6 i P7 oraz G5 ...ostatnio bywam zalatany i brak czasu na czytanie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem także, czy z braku czasu przegapiłem info o i6 i P7 oraz G5 ...ostatnio bywam zalatany i brak czasu na czytanie wszystkiego.

 

 

nie ;) masz tu info z pierwszej ręki, jeszcze gorący @ z datami premier iAUDIO ;) w sumie sądzę, że co najwyżej coś na Koreańskich stronach by się o tym znalazło, ale też nie sądzę ;) Oczywiście to są plany. Należy spodziewać się tego, że kilka z tych playerków nie ujrzy światła dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sporo wyjaśnia. pozostaje mieć nadzieje, że system dystrybucji nie zawiedzie.

ostatni miesiąc dla działu zaopatrzenia z iaudio /nie znam struktury organizacyjnej firmy/ to porażka. nie twierdze, że wina leży po polskiej stronie - ale żale mogę kierować tylko tutaj.

zresztą swoje niezadowolenie wyrażam tutaj na bieżąco w tej materii.

jak nie ma flashów 2 GB to źle, jak są to są za drogie :)

 

w myśl zasady : w zimę za zimno, w lato za gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A czy w zestawie z G2 sa jakies dodatkowe akcesoria? Na necie znalazlem

opis, ze nic takiego nie ma, ale moze chociaz ten silikonowy pokrowiec jest?

 

Jesli nie, to straszna bieda :(

 

Moze znacie jakis polski sklep, gdzie mozna takie cos zakupic?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności