Skocz do zawartości

Iriver slimx gdzie kupić?


Gość Rjd2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia, gdzie mógłbym kupić wspomnianego playera (chodzi mi o to żeby był nieużywany). Model od 550 wzwyż. A tak poza tym, to może ktoś miałby pomysł na innego discmana. Zależy mi na małych rozmiarach, długiej żywotności baterii i oczywiście dobrym dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już trochę na forum. Poszukaj. Z tego co pamiętam najwyższe modele panasonica zebrały dość sporo pochlebnych opinii. IMPki były niezastąpione jednak dość awaryjne i stąd nie ma ich już wiele na rynku. Na allegro zdażają się jednak czasem i można je kupić w śmiesznych cenach. Ostatnio poszło kilka 550tek za mniej niż 200zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, gdzie mógłbym kupić wspomnianego playera (chodzi mi o to żeby był nieużywany). Model od 550 wzwyż. A tak poza tym, to może ktoś miałby pomysł na innego discmana. Zależy mi na małych rozmiarach, długiej żywotności baterii i oczywiście dobrym dźwięku.

 

Witam!

 

Ja posiadam iRivera IMP-550 w bardzo dobrym stanie, malo używany, ze wszystkimi akcesoriami z wyjątkiem słuchawek, gdyż zostały uszkodzone (jedna nie działa). W sumie ze 2 lata to przeleżał w szufladzie nieużywany. Będę go sprzedawał przez allegro, powinienem go wystawić w przeciągu tygodnia max. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz tu na forum. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, gdzie mógłbym kupić wspomnianego playera (chodzi mi o to żeby był nieużywany). Model od 550 wzwyż. A tak poza tym, to może ktoś miałby pomysł na innego discmana. Zależy mi na małych rozmiarach, długiej żywotności baterii i oczywiście dobrym dźwięku.

Witam,

mam na sprzedanie iRiverka slim X, ale model IMP - 400 w srebrnym kolorze.

Jest co prawda używany, ale stan oceniam na 4+

Jeśli jestes zainteresowany to napisz do mnie: kazuo@wp.pl

Dodam tylko ze kupiłem go za 650 zl :) hehe

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności