Skocz do zawartości

Słuchawki do gier z mikrofonem


Gość DN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję słuchawki do gry, najlepiej gdyby były z mikrofonem. Cena jaka mnie interesuje to coś w ok 100zł (ponad i poniżej oczywiście też). Mogę dać więcej, do ok. 150zł, jeżeli decyzja na poświęcenie tej kasy na słuchawki będzie uzasadniona. Jeżeli będą to słuchawki bez mikrofonu, to prosiłbym o pomoc o dobraniu mika do kompletu ;). Oczywiście, czasami na tych słuchawkach będą słuchał muzyki, dobrze, gdyby basy były mocne, ale nie przesadzone. Słuchawki mogą być z mikrofonem (odłączany, chowany, na stałe) i bez niego.

 

Moje typy słuchawek:

 

- Steelseries 3H

- Creative Fatality

- Creative HS 900

- ZALMAN ZM-RS6F

- Koss UR-40

- SENNHEISER HD202

- SENNHEISER HD201

 

Oczywiście, wasze propozycje będą mile widziane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie padła konkretna odpowiedz, ale padły konkretne modele słuchawek. Mam Ci je wypisać, czy łaskawie sam to zrobisz i znajdziesz sobie ich recenzje?

o mikrofonie też tam piszę, a jak nie pisze to sobie poszukaj.

Słuchawek też mamy używać za Ciebie? I kropić heady również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki do gier z mikrofonem -> udaj się na forum komputerowe

Porządne słuchawki do muzyki nadające się też do gier, siłą rzeczy bez mikrofonu -> dobrze trafiłeś

 

Z wymienionych Kossy ur-40, ze wspomnianych Philips SHP-8900, mikrofon byle jaki za kilka groszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia do 150zł koss ur-40, do 200 zł Philipsy, gdzie jednak do gier bardziej nadaja sie kossy. Jezeli zas gry i muzyka to philipsy, lepszych sluchawek nie znajdziesz, bierz i sie nie zastanawiaj, poczytaj troche recenzji o tych sluchawkach. W grach liczy sie srednica i przestrzen czyli to czego maja najwiecej kossy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

major122: to ze dla ciebie takie sluchawki sie wydaja dobre nie znaczy ze sa najlepsze - najlepiej poporownywac wszystko do siebie i wtedy wydawac werdykty. ja ze swojej strony musze przyznac ze najlepsze sluchawki z jakimi mialem do czynienia do grania to wlasnie kossy. muzyka tez zle nei brzmi, chyba ze sluchamy metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności