Skocz do zawartości

Meizu Jest, tylko słuchawki


amadeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że na tym forum już jest miliony podobnych tematów, ale kurde żaden nie miał takich samych wymagań... ;/.

 

No już przeszło ponad pół roku mam Meizu i pewnego dnia włączyłem go i słuchawki przestały mi łączyć.

Musiałem kabelek ustawiać w odpowiedniej pozycji, żeby słuchawki zagrałem. Przestraszyłem się czy to czasem nie wzmaczniacz.

Ale przekonałem się na Technicsach FP-290 że to nieprawda. Od tej chwili nie miałem okazji posłuchać Meizu w biegu i w ruchu...

 

Tak więc zdecydowałem się na kupno słuchawek, bo przecież bieda tak słuchać nie?? xD

 

Chce żeby słuchawki miały czystą góre, a przedewszystkim nie harczały, bo potrzebuje trochę basu... Czyli chodzi o to żeby ten bas był dosyć duży...

Oczywiście jakość ma być dobra.. Słucham muzyki typu: Pop, Dance np.

Feel, Ace of Base, Lara Fabian... można by tego wymieniać... xD

 

CENA: UWAGA UWAGA... Wiem że wymagania są ciężkie no ale inaczej nie mogę xD... Cena do 120 złotych...

 

Słuchawki mogą być albo doki albo pchełki... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe propozycje...:) SRS'Y są bardzo dobre, bo miałem je na uszach... Tylko że dźwięk był do 4 liter, bo SRS'Y były podpięte do X20... A wiecie jaka jest jakość dźwięku w X20 xD... SRS są dla mnie dosyć wygodne.. Co do Philipsów, chodzi mi o basy i izolację. No nie wiem...

Porównując:

 

Aurvana (dosyć droga bo 109 złotych) - Sądząc po komentarzach basów tam nie brak

SHE9500 (okolice 75 złotych) - Z pozoru wyglądają bdb, ale czy mają odpowiednią izolację

SRS200 (okolice 80 złotych) - spodobały mi się, ale konkurencja jest wygodniejsza.... xD

 

Czyli no trudno wybrać, Aurvana na pewno ma krystaliczną góre, ale czy basy i izolacja dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o to żeby z pchłełek tak bas chodził żeby sąsedzi niewydolnicy dostali, tylko że by ten bas był obecny i dało się go wysłyszeć.

Potwierdzam, Meizu jest w stanie dać ogromne basy (przekonałem sie na głośnikach)...

 

To kiedy na dyskotece chciałem puścić piosenkę z Meizu, to omało co wzmaczniacza nie zwaliło.. xD Oczywiście zmniejszenie basów do 2 poziomu...

 

Na stockach od Meizu ten bas jest dobry, ale ucieszyłbym sie gdyby był niedużo większy... xD Tylko czy w Aurvanie izolacja jest dobra... no i jak pozostałe słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo WARTO dolozyc te 20-30 zl do Aurvan. SRSy brzmia dobrze, ale ich wykonanie i pewnie zalozenia konstrukcyjne na dluzsza mete je dyskwalifikuja przynajmniej w moim odczuciu. Jesli juz masz kupowac srsy to imo kup tutaj w komisie OEMy, beda tansze i maja ten nieszczesny kabel od prawej sluchawki odrobine dluzszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cana jest do negocjacji. Mogę ci je puścić w cenie Aurvan (120zł z wliczoną przesyłką) i dorzucę ksero paragonu (bo mają gwarancję roczną chyba), aha i poczytaj o problemach z kablem w aurvanach. Podobno pękają przy wtyczce nawet jak obchodzisz się z nimi jak z jajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie ważny jest dla mnie ten kabel, przez niego (zepsuł mi się w meizu) muszę teraz męczyć was słuchawkami... xD

Baczek, może ty wiesz coś na ten temat?

potwierdzam aurvany są bardzooooo awaryjne. Moje 4 miesieczne juz 2 raz sa w serwisie. A dbałem o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności