Skocz do zawartości

[d2] Firmware 2.55


Rekomendowane odpowiedzi

o żesz w mordę, a tego to nie wiedziałem :)
A ja się kurcze tyle czasu w JetShell-u męczyłem żeby okładki do utworów pododawać :)

Dzięki wielkie :)

Nie ma problemu :D:P

 

 

D2 sie często psuja?

Zastanawiam czy nie sprowadzić sobie z USA wersji 8GB (coś ok. 420 zł bez przesyłki) albo 4GB (coś ok. 330 zł bez wysyłki).

No ale jak zaraz ma mi paść to nie będzie to dobry wybór...

Mojemu D2 ostatnio stuknął roczek ;) i działa bez zarzutów. Więcej obiekcji możnaby mieć do programistów Cowona, którzy ostatnimi czasy wydają firmware'y, które niczego nie poprawiają (tzn. nie naprawiają tego co nie działa, a z założenia powinno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT:

Mam pytanie.

 

D2 sie często psuja?

Zastanawiam czy nie sprowadzić sobie z USA wersji 8GB (coś ok. 420 zł bez przesyłki) albo 4GB (coś ok. 330 zł bez wysyłki).

No ale jak zaraz ma mi paść to nie będzie to dobry wybór...

 

D2 8GB

D2 4GB

nie nic sie nie psuje :) ja mam moj chyba od wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic sie nie psuje :) ja mam moj chyba od wrzesnia.
Kwestia szczęscia. Mój jest jeszcze z przedsprzedaży. Od 14.04.2008 na stronie serwisu mip cały czas jest status "oczekiwanie na wysyłkę do producenta" (a tak o niego dbałem) :( Chociaż mną się nie sugerujcie, ja pechowy jestem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przeciez opcja normalnie w ustawieniach RESUME, czy po polsku WZNOWIENIE. jak wylaczysz playerka, to po ponownym wlaczeniu po wlaczeniu play startuje dokladnie z miejsca w ktorym przerwales utwor !

 

 

ale trzeba nicisnąć play, a mi chodzi tak jak jest w rockboksie że po starcie muzyka jest od razu odtwarzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT:

Mam pytanie.

 

D2 sie często psuja?

Zastanawiam czy nie sprowadzić sobie z USA wersji 8GB (coś ok. 420 zł bez przesyłki) albo 4GB (coś ok. 330 zł bez wysyłki).

No ale jak zaraz ma mi paść to nie będzie to dobry wybór...

 

D2 8GB

D2 4GB

Hej!

 

Ja D2 użytkuje od roku, (również sprowadzany z USA) z odtwarzaczem nic sie nie dzieje. Wielokrotnie spadł mi na ziemie. (i nie były to delikatne upadki)Zawsze towarzyszy mi podczas biegu, zimą podczas mrozu autonomia działa ok nie zauważyłem spadku żywotności baterii, wszystkie przyciski reagują normalnie, bez opóźnień, nawet podczas lekkiego deszczu nie chowam go do kieszeni tylko biegnę z nim w ręku.

kiedyś się wywróciłem na asfalcie, co spowodowało rozszczelnienie obudowy odtwarzacza. Wyskoczyła z zaczepów wystarczyło ją ścisnąć i był jak nówka - no prawie jak nówka:))

IMHO opinie o delikatności tej empetrójki są lekko przesadzone. To dobry sprzęt i jeśli odpowiada ci pod względem akustyczno- wizualnym ;) to kupuj, będziesz zadowolony. Tym bardziej po cenie jaką wyżej wymieniłeś to wątpię czy znalazłbyś coś lepszego w tej chwili na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Ja D2 użytkuje od roku, (również sprowadzany z USA) z odtwarzaczem nic sie nie dzieje. Wielokrotnie spadł mi na ziemie. (i nie były to delikatne upadki)Zawsze towarzyszy mi podczas biegu, zimą podczas mrozu autonomia działa ok nie zauważyłem spadku żywotności baterii, wszystkie przyciski reagują normalnie, bez opóźnień, nawet podczas lekkiego deszczu nie chowam go do kieszeni tylko biegnę z nim w ręku.

kiedyś się wywróciłem na asfalcie, co spowodowało rozszczelnienie obudowy odtwarzacza. Wyskoczyła z zaczepów wystarczyło ją ścisnąć i był jak nówka - no prawie jak nówka:))

IMHO opinie o delikatności tej empetrójki są lekko przesadzone. To dobry sprzęt i jeśli odpowiada ci pod względem akustyczno- wizualnym ;) to kupuj, będziesz zadowolony. Tym bardziej po cenie jaką wyżej wymieniłeś to wątpię czy znalazłbyś coś lepszego w tej chwili na rynku.

Czyli czas zbierać $. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności