Skocz do zawartości

Który, bo już nie wyrabiam.


Drivon

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno pytanie. Czy warto zainteresować się tym ?

 

Tak warto, to nie jest podróbka tylko - refurbished -sprzęt oddany do sklepu na gwarancję/lub się nie spodobał i sprzedawany ponownie tylko z krótszą gwarancją.

Szczerze - sam bym to kupił tylko dla rockboxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorio, V39 widziałem na fotkach i filmikach prezentujących ten model i jak na moje, wyglądał całkiem przyzwoicie, co więcej podobał mi się. Co do panelu dotykowego to również uważam to za plus. Zapewne jutro pojadę do mp3store kupić sprzęcik. Jeszcze przed zakupem (o ile mam nadzieje będą posiadać oba modele) przetestuje i7 i porównam.

g betiuk, mógłbyś dać jakąś fotkę tego ipoo, ciekaw jestem jak wygląd to co ponoć tak "wygląda". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drivon: nie zrozumieliśmy się - jestem dosyć "cięty" (nie tylko zresztą ja na tym forum) na ludzi, którzy zamierzają odtwarzaczem szpanować i dlatego tylko odrzucają dobre sprzęty, że nie wyglądają super-hiper-błyszcząco. V39 zbyt efektowny nie jest, raz go miałem w rękach i "na uszach" (wnerwił mnie wtedy dziwnym działaniem ekranu, ale być może egzemplarz w mp3store miał po prostu rozkalibrowany ekran), natomiast iPody (wiem, maniera nazywania ich ipoo, ale nie cierpię Apple za nachalny i bzdurny marketing...) wyglądają b.dobrze: Nano, Classic, Touch, tylko co z tego, jak IMO po prostu nie brzmią dobrze...

Edit->Drivon: trochę dziwnie wyszło, bo miałem w głowie wypowiedź @vorio odnośnie kiepskiego wyglądu V39, a z Twojego postu zerknąłem na ostatnią linijkę i odpowiedziałem koniec końców nie tej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g betiuk, faktycznie nie zrozumieliśmy się. Gdzie powiedziałem, że zamierzam kupować dla szpanu? Ba, wręcz wyraźnie pamiętam moją wypowiedź odnośnie tego, że w ostateczności mogę zrezygnować z wyświetlacza, gdyż liczy się dla mnie jakość, a nie wygląd. Przecież sami mówicie, że V39 ma niskie walory estetyczne, więc gdzie tu szpan? Ech, naprawdę Cię nie rozumiem, już pomijając fakt, że gardzę tego typu lansowaniem się. Jeżeli mi się podoba, a mimo to wygląda jak przeżuty miesięczny obiad, to i tak to wezmę, bo liczy się dla mnie moja wewnętrzna satysfakcja i to że uważam to za wartościowe, a nie rzesza gapiących się na mnie ludzi, którym mógłbym zaszpanować - swoją drogą, to co to ma w ogóle znaczyć? Szpanować mptrójką? Śmiechu warte. Gdyby miało to możliwość tworzenia trójwymiarowego hologramu to faktycznie można by się komuś pochwalić bo to rzecz niespotykana, ale w tej sytuacji, niby czym? Obecnie co 3 osoba ma jakiegoś Rivera, Cowona, czy innego iPoda.

 

Co do wmawiania mi kupowania "błyszczącego" a nie "dobrego", to sam fakt, że przesiedziałem na tym forum kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt) godzin, dowiadując się co i jak, czytając dziesiątki recenzji, tematów, opinii, oglądając prezentacje modeli na youtube itd. wyklucza możliwość tego co próbujesz mi wmówić, że robie. Dodaj do tego, że zbieram się z tym już w sumie dwa lata, a gdybym kierował się twoim sposobem, to dawno bym sobie coś kupił, by móc szpanować...

 

Apropo Ipoda, być może jestem jakieś społeczne bezguście, ale dla mnie one wyglądają okropnie.

Według większości opinii jakie tutaj czytałem V39 to bardzo dobry model, jeden z najlepszych w tym przedziale cenowym, konkurujący pod względem jakości dźwięku nawet z droższymi typu D2, czy i7. Obecnie stosowane w nim sluchawki srs - 200 ponoć są wyśmienite. Owszem i7 wygląda zdecydowanie bardziej elegancko, ale zdecydowałem się na V39, gdyż jedno, że będzie on nowy, a przy kupowaniu przez komis zawsze istnieje ryzyko, ma większy wyświetlacz, co prawdopodobnie będzie mi bardzo przydatne, i7 większa autonomiczność, ponoć dobry dyktafon (o V39 dowiedziałem się jedynie, że jest "średni"), no ale coś wybrać musiałem, więc zdecydowałem się na V39.

Reasumując, masz racje, nie rozumiem Cię i twojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie. :D

Przygoda z V39 zakończona. No więc nieco relacji. Kupiłem - zestaw okazał się niekompletny, do tego player po paru minutach się popsuł, nie wspominając o tym, że pojemność była nie ta. Odtwarzacz zwróciłem, okazało się, że mp3store zakończyło współprace z Vedią, więc nawet nie było możliwości wymiany zestawu. Sama obsługa sklepu odradzała mi zakup produktów tej firmy. Proponowano mi wymianę na irivera e100, testowałem na miejscu, ale nie byłem do końca przekonany. Co o tym myślicie? Autonomia w porównaniu do V39 jest ponad 2 razy mniejsza a to jednak spory minus, słuchawki w zestawie zapewne też gorsze, brak ładowarki sieciowej (czyli dodatkowy wydatek), nie wiem jak z jakością dźwięku, poza tym tekst był wyświetlany w pionowo, a nie poziomo jak w V39 (tam czytanie było o wiele bardziej komfortowe), za to jakoś interfejs był wygodniejszy, te dotykowe są jednak męczące i niewygodne. Ogólnie większość jakby przemawiała za V39, którego znowuż mi nie polecano i z którym miałem problemy. Jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiaze, tyle, że mimo wszystko zakończyli współprace z Vedią, więc nawet nie mam jak u nich kupić. W sklepach typu MM, Saturn, Empik model V39 jest jeszcze z starą nazwą Vtec i 4GB kosztuje po 500, 600 parę złotych co jest po prostu śmieszne. W internetowych w miarę możliwości wolałbym nie kupować, bo w razie problemów trzeba długo czekać, płacić za wysyłkę itd., sklep stacjonarny to jednak naprawdę ogromny plus.

 

Siekiera, mam wrażenie, że nie czytasz uważnie.

Po pierwsze, to V19 ma ~12 godzin na audio, a jak mówiłem główny minus irivera to względnie mała autonomiczność (~18h), więc skoro przy iriverze jest dla mnie już dość mało to przy, V19 już w ogóle.

Druga sprawa, że odradzali mi firmę, więc jak bym miał już kupować tej firmy to jednak V39, bo z tego co czytałem najlepiej się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności