Skocz do zawartości

zakup mp4 za max 220 zł.


XenPL

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam co kupic w miare sensownego.. sprzet ma byc jako prezent dla 12 letniej chrześnicy, wiec prosze nie doradzac mp3.. bo ona chce mp4 :)

 

 

Zalozenia:

cena: max 220zł.

sprzet nowy

wyswietlacz 2.8"

260,000 kolorów

2 GB pamieci

odtwarzanie AVI/Xvid

wbudowane radio.

 

Nie oczekuje cudow w tej cenie, sprzet ma grac znosnie, odtwarzac filmy i wytrzymac rok :)

 

http://www.xenon-tech.pl ta strone tutaj okreslono jako sprzedawcow szmelcu.. czy tak jest faktycznie?

 

przegladalem rozne modele w zakresie cenowym i te wybralem na poczatek (bajery sa niezbedne pamietajcie ze to na prezent):

1. Odtwarzacz MP4 D-Wave 1100 2GB

D-Wave

 

2. Odtwarzacz 2GB Pentagram Vanquish R Wave Twin Core FM

pentagram

 

 

Jakies propozycje? O firmie pentagram wiem co nieco za to o D-Wave to juz nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O firmie pentagram wiem co nieco za to o D-Wave to juz nic..

Bo D-wave to żadna firma, to tylko logo na obudowie jaki zażyczył sobie nadrukować dystrybutor tych "cacek" w chińskiej fabryce. Tak samo jest z Larkami, Mpowerami i podobnym szmelcem. Pentagram to też taki OEM tylko nieco wyższych lotów z normalną gwarancją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w tej cenie i o podanych parametrach mozna kupic?

Pamietajcie ze to nie sprzet dla audiofila a dla dziewczynki co lubi bajery, blyskotki i sie szybko znudzi.. i szczegolnie nie dba o sprzet :)

 

 

I jeszcze jedno Sprzet firmowy.. ladnie to brzmi ale czasem placi sie tylko a firme.. a nieoznacza to zawsze jakosci..

Mam odniesienie do sprzetu komputerowego swego czasu Benq wydal pare modeli niezlego monitora LCD i swietnie dzialaja do dzis, a byli tacy co pisali co to za firma.. jakis zlom itd.. bo tak fajnie napisac.. za wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało używane V39 albo M6

 

...albo kup mp4, tylko później nie żałuj, jak się prezent rozsypie po miesiącu albo dziewczynka wciągnie się w sprzęt, brzmienie, parametry itp ;)

No i trochę mało to opłacalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało używane V39 albo M6

 

...albo kup mp4, tylko później nie żałuj, jak się prezent rozsypie po miesiącu albo dziewczynka wciągnie się w sprzęt, brzmienie, parametry itp ;)

No i trochę mało to opłacalne :)

 

 

nowy sprzet ma byc i cena do 220 zeta.. a to co wymieniles nie spelnia tych warunkow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w tej cenie i o podanych parametrach mozna kupic?

Pamietajcie ze to nie sprzet dla audiofila a dla dziewczynki co lubi bajery, blyskotki i sie szybko znudzi.. i szczegolnie nie dba o sprzet :)

Trzeba było tak od razu :) To Pentagram może być całkiem całkiem rozwiązaniem, jak nie to Vedia.

I jeszcze jedno Sprzet firmowy.. ladnie to brzmi ale czasem placi sie tylko a firme.. a nieoznacza to zawsze jakosci..

Mam odniesienie do sprzetu komputerowego swego czasu Benq wydal pare modeli niezlego monitora LCD i swietnie dzialaja do dzis, a byli tacy co pisali co to za firma.. jakis zlom itd.. bo tak fajnie napisac.. za wszystkimi

Monitory to trochę co innego. Jeśli chodzi o playerki to zapoznaj się np. z casusem "s1mp3" - identyczne bebechy, nieco rózniące się obudowy, sto róznych "marek ;) A Benq po prostu wsadził do dwóch swoich modeli matrycę MVA i sprzedawał to niewiele drożej niż konkurencja typowy szajs na TN i to był ten ich hit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z bólem serca powiem, że rozumiem. Też mi dziecko będzie dorastać i pewnie nie będę jej kupował niewiadomo jakich playerków dopóki nie będę wiedział, że to jest to co ją interesuje.

 

Wybrałbym Vedie,, Laberga!! lub Pentagram - sa to w zasadzie playerki na takiej samej zasadzie jak i tandeta brandowane tylko logiem na zamówienie - wykorzystywane są w nich jednak nieco lepsze i bardziej sprawdzone komponenty i JEST SERIWSS, a to bardzo ważne. Kup je jednak w dobrym punkcie na wszelki wypadek. Ze swojej strony polecam Mp3Store - bo pewne i sprawdzone.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu pentagram to badziewie.

Wydaje mi się, że stoi jednak ciutkę wyżej niż te różne Larki i Mszajsery no i ma normalną gwarancję, którą jest u kogo egzekwować. :) Jakością wykonania to nie wiem czy Vedia jest dużo lepsza, taki sam chiński plastik :) A dla 12-latki to te czy tamte bebechy nie będą miały znaczenia, byle dało się bez bólu wrzucić "słitaśne hity" albo filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że stoi jednak ciutkę wyżej niż te różne Larki i Mszajsery no i ma normalną gwarancję, którą jest u kogo egzekwować. :) Jakością wykonania to nie wiem czy Vedia jest dużo lepsza, taki sam chiński plastik :) A dla 12-latki to te czy tamte bebechy nie będą miały znaczenia, byle dało się bez bólu wrzucić "słitaśne hity" albo filmik.

 

 

dokladnie :)

 

Mam sklep komputerowy niedaleko.. zawsze tam robie zakupy.. sprzedali tego pentagrama co wymienilem 60 sztuk na razie i na serwis nic nie wraca.. jednak wolalbym miec w razie czego kogo scignac.. za rogiem :) Choc niby gwarancja 24 miesiące w systemie opieki i wsparcia S.O.S. z bezpłatnym serwisem Door-To-Door.

 

Niestety Vedi nie sprzedawaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jesteś? Bo jak jakieś większe miasto to coś się może znajdzie na miejscu. Nie wiem czy Vedii w Empikach nie mają...
Produkty VEDIA obecne są już w sieciach: SFERiS, EMPiK, MP3store, AGD MIX RTV, Astro, Komputronik.

VEDIA podpisała umowy z MediaMakrt, Saturnem oraz Vobisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia.. w Empiku nie maja.. na razie, w komputroniku mozna kupic.. v19 zastanawia mnie tylko to:

 

 

Wyswietlacz

TFT LCD, 2 cale, 262.000 kolorów

Obsluga wideo

AVI (176x220 pix @ 15 fps)

Obsluga grafiki

JPG, BMP, GIF

Rozdzielczosc

176x220, QVGA

 

Jakby trwale to nie bylo to obraz pewnie lepiej wyglada na:

 

Wyświetlacz TFT LCD 2.8”

262 tyś kolorów

QVGA 320x240 bodajze 24fps

 

Co w Vedi mozna uzyskac kupujac lepszy model chocby v39 (tam jest 2.6") ale i cena juz tez lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w Vedi mozna uzyskac kupujac lepszy model chocby v39 (tam jest 2.6") ale i cena juz tez lepsza :)

V39 uważany jest za bardzo dobry odtwarzacz pod względem jakości dźwięku, ale w tym wypadku to chyba nie ma znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno panel dotykowy.. troche to niewygodne.. ale moze po prostu nie mam wprawy :)

 

 

 

VEDIA C3 została stworzona w oparciu o technologię Dual Core. Oznacza to, że główny mikrokontroler (Rockchip 2608A) został wzbogacony o wydzielony chip audio (Wolfson 8750BG) czyli.. to samo co w Pentagramie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności