Skocz do zawartości

Coś drogo w tej Angli


KADx

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zmianę słuchawek jak i odtwarzacza na coś w stylu e10 + Aurvana Live! Mam znojmą z Anglii która będzie wracać na dniach i myślę sobie że może mi się uda w uk taniej kupić, ale niestety spotyka mnie coś takiego http://www.google.co.uk/products?q=Creativ...d&scoring=p <_< to taniej u nas!

Ja nie wiem czy to ten model taki drogi czy też w anglii nie tak tanio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze - wyszukało mi że 4GB kosztuje 120 funtów, czyli jakieś 515zł. Warto dla 85zł tracić gwarancję?

Pewnie w stacjonarnych sklepach kosztuje podobnie albo jeszcze więcej. Lipa <_<

 

A czego sie spodziewales? W UK maja VAT zdaje sie jeszcze wyzszy niz u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~sapphire~

wystarczy dobrze poszukac to elektronike i sluchawki kupi sie w UK taniej niz PL (wiadomo w PL jest najbogatszym krajem to ceny musi miec najwyzsze :/ ), ale nie o tyle taniej zeby sie oplacalo zamawiac z UK do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy dobrze poszukac to elektronike i sluchawki kupi sie w UK taniej niz PL (wiadomo w PL jest najbogatszym krajem to ceny musi miec najwyzsze :/ ), ale nie o tyle taniej zeby sie oplacalo zamawiac z UK do PL.
na ogół faktycznie tak jest, jednak w przypadku niektórych droższych modeli różnica jest na tyle duża, że opłaca się; dla przykładu HD 595 z 2-letnią gwarancją w UK za niecałe 400 zł z przesyłką do PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności