Skocz do zawartości

MOŻNA podgłośnić iPoda (zdjąć ograniczenie UE)


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wy o tym wiecie, ale dla mnie to dobra nowina :) Spotkałem sie z opiniami żeby kupować iPody w USA bo wersje EUR są lipne bo cichsze. Jednak wcale nie załuje zakupienia swojego w polskim iSpocie.

 

Wystarczy pobrać program GoPod lub iPodWizard i za ich pomocą usunąć blokadę i zwiększyć możliwości swojego odtwarzacza :)

 

Poza tym jest opcja "volume adjustment" w iTunes ale to bazuje na EQ i pewnie obniży jakość muzyki.

 

I tu powstaje pytanie- myślicie że to może mieć wpływ na ważność gwarancji (zdjęcie blokady)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale iPod Classic (6G) ani Nano 2G i 3G oraz Shuffle 2G (czyli wszystkie "nowe" iPody) nie są obsługiwane przez goPod... a tylko ten program wydaje się dotykać sedna sprawy (czytaj: naprawdę usuwa ograniczenie, zamiast proponować "alternatywne wyjście")...

 

Nie rozumiem Cię. Wizard daje identyczny efekt co gopod. Usuwa europejską blokadę głośności. Naprawdę. Pytanie czy on działa na nano 3 gen które ja posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie, nie działa. nano 3g ma szyfrowany soft, którego jeszcze nikt nie ruszył i wygląda na to, że nikomu się nie chce.

 

Na bierząco jestem odkąd kupiłem to badziewie ( ;- ) ) i niczego w nim nie przestawisz.

 

Ktoś jakiś czas temu zapytał Apple, co powiedzą na to, że ktoś instaluje na ich sprzęcie Linux'a albo Rockbox'a. Na co Apple, że póki nie ingeruje się w hardware, to im to zwisa, gwarancja zostaje i baw się jak chcesz.

 

Widać zareagowali ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żeby niekumaci dalej korzystali z iTunes, a nie Lin'a, czy Rockbox'a. Proste ; )

 

Taką mają politykę... Tak samo z systemami. Spróbuj posadzić Leoparda na nieMacku. Apple zastrzega sobie, żeby jego system sprzedawany był wyłącznie na sprzęcie własnej roboty.

 

(Chociaż Hackintoshe szybciej chodzą :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie mi nic, bo jak kiedyś słuchałem tak na 3/4 głośności w moim classicu (przy px100), tak ostatnio mi trochę brakuje tej głośności jak chodzę po mieście. Nie wiem, głuchnę? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żeby niekumaci dalej korzystali z iTunes, a nie Lin'a, czy Rockbox'a. Proste ; )

 

Taką mają politykę... Tak samo z systemami. Spróbuj posadzić Leoparda na nieMacku. Apple zastrzega sobie, żeby jego system sprzedawany był wyłącznie na sprzęcie własnej roboty.

 

(Chociaż Hackintoshe szybciej chodzą :D )

 

Aaah, więc jednak ich to obchodzi ;) Do tego zmierzałem.

 

A hackintoshe to podobno wcale nie jest to samo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności