Skocz do zawartości

Co obecnie się liczy w tym przedziale cenowym?


kolor123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

 

 

Posiadam obecnie jako playerek terenowy V100 512 MB - jest to troszkę mało a że pojawiło się troszkę kasy chcę sobie zakupić jakiegoś nowego playerka, i tutaj właśnie narodziło się moje pytanie do was, co kupić w przedziale do 200 zł (więcej kasy nie posiadam). V100 uważam że nie jest jakiś dobry playerek a ja nie jestem wymagający ale potrzebuję coś co przede wszystkim będzie posiadało więcej pamięci myślę że obecnie 2 GB to jest standard, chciałbym także aby playerek posiadał dobrą baterię, wiem że teraz prawie każde tego typu urządzenie posiada już wbudowany akumulator ale jakoś obawiam się o to że ten akumulator nie będzie wcale tak długo trzymał i playerek będzie działać góra 2 H (Tak złe doświadczenie mam z MPowerem którego kiedyś posiadałem przez pewien czas). Kolejną dla mnie bardzo ważna sprawą jest to aby playerek obsługiwał czytanie folderów oraz playlist. Z ego co wiem to sansy takiego czegoś nie obsługują. I ostatnią chyba dla mnie istotną rzeczą jest to aby playerek był głośny, myślałem tutaj nad Vedią tą nową ale właśnie nie wiem czy jest ona wystarczająco głośna. Muzyka to głównie polski hip-hop.

 

Co polecacie abym wydał jak najmniej i cieszył si.ę dobrym i głośnym playerkiem ??

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzysz się, ale potaguj muzykę raz, porządnie, a będziesz miał spokój (i, standardowo, Clipa do kupienia :D).

Dokładnie - jak masz w utworach poukładane nazwy, to polacam Mp3Tag - jest opcja zapisu tagów na podstawie nazwy według dowolnego klucza - ważne tylko, żeby wszystkie pliki miały taki sam układ nazwy. Jak masz w katalogach całe albumy, to oczywiście szuka informacji w freedb. Jak masz mieszankę różnych plików, to winamp, zaznaczasz pliki -> alt+3 i "autmatyczne dodawanie tagów"/ok (i tak aż wszystkie po kolei nie przelecą) - skuteczność ~98% (czasami zdarza się pomyłka (u mnie 2 sztuki na 2.5 giga luźnej mieszanki)).

 

No i oczywiście polecam Clipa, playlisty obsługuje bez problemu. Głośność - rzecz względna, na ksc75, hd202 dochodzę max do 2/3 głośności. Akumulator na razie udało mi się zbić do ~1/3 w ~9-10h, więc też bez obaw...

 

Edit: Caleb:

Sam używam foo jako grajka, ale do tagowania jest szczerze mówiąc kiepski. Do ręcznego ustawiania, szukania albumów w freedb Mp3Tag jest po prostu lepszy, a winamp potrafi za to rozpoznać różną mieszankę plików o nazwach typu 48324181.mp3 - bez żadnego opisu, z pustym tagiem wykrywa całkiem sprawnie i skutecznie - tylko do tego go trzymam na dysku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda ze ta sansa nie posiada serfowania po folderach, nie wiem czy nie poczekam jednak sobie jeszcze i jak będzie jakaś opinia o tym VEDIA nowym, może będzie fajniejszy, a VEDIA jest glosniejsza niż ten clip, mam takie pytanko czy clip będzie glosnijszy od mojego playerka CREATIVE V100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze uzywany t60 bedzie dobry poniwa do uzytku domowego posiadam t10 i spisuje sie wysmienicie, ale nie wiem czy jest jaja kolwiek roznica w odtwarzaniu dzwieku w tych 2 playerach czy takiej roznicy nie ma, i jeszcze chcialem sie doiwedziec t60 normlanie smga po folderkach prawda ??

 

 

tak jak t10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do uzytku domowego posiadam t10

:blink:

nie wiem czy jest jaja kolwiek roznica w odtwarzaniu dzwieku w tych 2 playerach czy takiej roznicy nie ma,

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=19927

i jeszcze chcialem sie doiwedziec t60 normlanie smga po folderkach prawda ??

tak jak t10

Śmiga i nie oferuje nic bardziej zaawansowanego...

Tak btw, dlaczego ludzie boją się porządnie opisać swoje pliki i korzystać z wygodnych mechanizmów bazodanowych, tylko kiszą się z tymi folderami? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności