Skocz do zawartości

Mx500


Luk@s

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to umiem obsługiwać się szukajką i w ogóle :) Przeczytałem całe 9 stron w forum "Słuchawki", ale nadal mam wątpliwości. Mianowicie jakiś czas temu kupiłem sobie Sennheisery MX500. Słuchawki grają nawet czysto i w ogóle ładnie, ale wysokie tony są okropne. Gdy jest jakiś ostry wokal to jakby to określić aż skrzeczą (jednak nie jest to żadne harczenie czy coś). Czy ja mam taki egzemplarz? Czy po prostu ich brzmienie takie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Bez gąbek to taka kaszana, ze szok, uszy od razu bolą :( Ja nie wiem, albo te słuchawki nie podchodzą mi brzmieniem, albo jakiś felerny egzemplarz.

BTW. Trochę źle na początku napisałem, bo wysokie tony są ładne - nawet bardzo, ale tak ostre, że uszy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie - na czym sluchales wczesniej. Byc moze jechales z jakiegos taniego sprzeta ktory brzmial jak przepuszczony przez loudness kosztem wyrazne gory... ja tez po przesiadce ze sluchawek philipsa (takie duze) za 30zło na hp890 narzekalem na tnaca gore... co prawda sciszylem ja lekko przez eq fo0bara, ale jak teraz wylacze eq to spokojnie moge strawic ta poczatkowo skrzeczaca gore...

 

Moze grunt to przyzwyczaic aparat sluchowy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem (i używam często) Sennheisery HD 477 ale to tylko w domku (bo duże są) do playerów moich (dosć mocny bas i góra czysta ładna, jednak nie drażniąca) oraz słuchawki od Creative'a oryginalne do muvo. Pytam z dwóch powodów, bo myślę o zmianie odtwarzacza mp3 na irivera IFP-7XX i jak tam są podobne słuchawki to mam mieszane uczucia czy zmienić, a poza tym na wielu forach czytałem, że dla niektóych grają one (MX500) za ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chce zmienic to sie okaze jak sobie kupie tego Irivera (mam nadzieje, ze nie bede zalowal :)). A EQ w Muvo kiepski jest :(

EDIT: Tak sobie troszkę muzyki na discmanie posłuchałem z tymi MXami i faktycznie przyjemnie grają, jednak byleby wokalu nie było, bo wtedy czasami za ostro jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja kiedys kupilem mx550 do discmana i bylem bardzo zxadowolony =] dopoki ich nie wypralem i nie zaczely troche smecic :P teraz kupije ifp-795 i zastanawiam sie na jakie sluchwaki zmienic standardowe, wazne zeby byly to pchelki - takie zamilowanie =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności