Skocz do zawartości

aluminiowy kuferek


wojt89

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem zbytnio gdzie walnąć ten temat, wiec pomyślałem, że tu nikomu nie zaszkodzi ;).

Chodzi mi o to czy TAKI kuferek na CD będzie dobry do odtwarzacza. Dokładnie mam na myśli czy te białe na płyty będzie można łatwo i estetycznie wyciąć, żeby włożyć tam gąbkę. Ma ktoś takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie specjalne z gąbką już wstępnie ponacinaa w małe kwadraciki :) tylko sobie wydziobujesz ile Ci potrzeba. Jest też gruba fakturowana gąbka którą można włożyć da drugą ściankę opakowania:) Ja ją wyjąłem i przy pomocy dołączonych rzepów przymocowałem akcesoria :) Mieści się spokojnie H320 :) Bez ładowarki oczywista :) Zdjęcia już gdzieś dawałem:

 

 

 

Do tego jest jeszcze pasek do noszenia na ramieniu :) Kosztowało bagatela :):) 29zł i kupione było w saloniku fotojokera :)

 

Kolory do wyboru z tym, że w Poznaniu w Tesco był już tylko biały :)

IMG_3823_resize.JPG

IMG_3819_resize.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojt89 - Nie polecam ci takich zabiegow z akurat takimi pseudo kuferkami. Jakis czas temu chcialem wlasnie kupic jakis zamkniety, estetyczny box na moje wszystkie plyty i myslalem o takch kuferkach. Jednak gdy zobaczylem jak marnie sa wykonane... <_< Chyba lepsze jest to co ma siloe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest całkiem przyjemne alu lub inny metal. Waży dość znośnie. Nie jest zbyt duże więc ładowarka od H320 odpada. Jeśli akcesoria są małe można dołożyć jeszcze jedną grubą piankę ochronną. Jest to jeden z lepiej przemyślanych kuferków jakie widziałem. Dość sporo się takiego naszukałem, a na tego natknąłem się całkiem przypadkiem. Polecam pełną gębą.

 

Plecaki i torby foto tej firmy to jeden z najlepszych sprzętów na rynku i w dodatku w rozsądnej cenie. Dobry plecak foto Vanguarda kosztuje ok. 700zł gdy podobne materiały u innych firm dochodzą nawet do 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten produkt mają na stałe, sprowadzają, czy mieli jeden egzemplarz i koniec? bo jakbym nie znalazł, to do Ciebie bym się zwrócił ;)

 

 

Jak kupowałem była ostatnia sztuka. Brałem, nie pytałem :) Jak nie znajdziesz mogę zapytać tej miłej Pani z salonu:) Może nawet zakupie kilka sztuk i sprzedam z zyskiem na allegro :) Ciężko o taką zgrabna walizeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności