Skocz do zawartości

Co wybrać iPod Video 60gb czy Classic 160gb


jogi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące wyboru iPoda. Posiadam Video 60gb już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio kolega zaproponował mi, że go odkupi. W tej sytuacji zacząłem się zastanawiać nad sprzedażą i kupnem Classica po dopłacie. Kolega proponuje mi 600zł. Patrzyłem na allegro jest to bardzo korzystna oferta dla mnie, proszę mi doradzić co wybrać. A może iPod Touch. Czekam na odpowiedź. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regedit wielkie dzięki, a co do pytania czemu 160 a nie 80 gb jest prosta. Mogę więcej muzy wrzucić i jest bardziej przyszłościowy.A jak się wam sprawdza ipod 160gb? Nie tnie sie jak jest mocno zapchany. Bo jak bawiłem się nim w sklepi to dużo płynniej chodził od video tyle tylko że miał mało muzy wgranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie same przycinki jak video tzn. np. jak ładuje okładki gdy wchodzisz w jakiegoś wykonawcę. Generalnie zawsze gdy odpala dysk to w tym momencie jest sekundowa zwiecha ale to w niczym nie przeszkadza. Okładki w cover flow ładują sie szybko, powoli przerzucając praktycznie bez czekania na ładowanie się przegląda ale i tak z tego nie korzystam. Działa ok co tu dużo mówić. Na razie wgrałem 40GB danych i cały czas dogrywam alac'ki (i kasuję mp3) oraz wgrywam filmy, podcasty i inne śmieci... ;)

 

A tak na marginesie to nowy 160GB jest chudszy od starego 80GB... więc nie przesadzajmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności