Skocz do zawartości

słuchawki do iPod'a touch'a


laluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem niedawno iPoda touch jak większości wiadomo wyposażenie do iPodów jest bardzo skromne a słuchawki pozostawiają wiele do życzenia...... ogólna charakterystyka basu player'a pozostawia wiele do źyczenia w zwiazku z tym chciałbym zakupić jakieś słuchawki które mi to zrekompensują... rodzaj słuchawek nie jest taki waźny chociaż nie ukrywam ze pchełki są najwygodniejsze z pchełek podobno b dobre są srs'y miałem wcześniej dokanałówki ep 630 które grały z moim wczesniejszym odtwarzaczem iriverem t 30 (przeciwienstwo ipoda) ale charakteryzowały się one słabymi średnimi i wysokimi tonami... na słuchawki nie chce przeznaczyć też za dużo siopy ponieważ spłukałem sie na odtwarzacz :D max 100 zł słyszałem także dobre opinie (jak do do 100) o technicsach rp f 290.... jak juz wczesniej wspominałem brakuje mi basu oraz przejrzystości dla ułatwienia dodam że słucham d'n'b, hh, house, reeagge.... z góry dziękuje za napewno pomocne opinie i rady użytkowników forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item329055922_sluchawki_..._pro_nowe_.html

 

to bym może je kupił... i powiedz mi jaki jest w nich bas ? i czy są lepsze od tych technicsów f 290 czy też panasoniców w tym przedziale cenowym bo od pchełek jakość jest na pewno lepsza

Powiem ci, że nie słuchałem w.w. Technicsów.

 

Osobiście nie widzę różnicy w brzmieniu między Porta Pro i Sporta Pro (choć niektórzy twierdzą, że jakaś drobna jest). Basu jest sporo i jest on dość dobrej jakości. Nie brakuje mi ani niższego basu ani tego bliżej średnicy (zarówno stopa jak i gitary basowe słychać bardzo fajnie).

 

Z tego segmentu mogę porównać z HD 202: basu jest mniej w Sportach niż w tych Sennkach, jednak jest on o wiele lepszej jakości i nie wchrzania się na resztę pasma. W Kossach przyjemnie słucha się właściwie każdego rodzaju muzyki (chociaż np. w death metalu szczególnie pokazują pazurki :D ), podczas gdy Sennki nadają się IMHO tylko do nieskomplikowanych rąbanek, w których średnica i góra nie ma większego znaczenia.

 

EDIT: W innym wątku przeczytałem, że Porty (więc Sporty raczej też) bardzo fajnie współgrają z iPodami, może to być dodatkową zachętą.

 

Z drugiej strony, jeżeli wcześniej miałeś epki, pamiętaj, że Sporty nie zapewniają izolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caleb pisał, że iPhone ma tak ciasne wejście, że albo iBuds-y, albo przez przejściówkę.

 

 

powiem ci że to wejscie to kwestia wyrobienia się ..... hmmmm w takim razie chyba skuszę sie na ksp skoro ładnie grają z iPodami...

 

A czy przypadkiem iPod Touch w przeciwieństwie do iPhone'a nie ma normalnego gniazdka, bez żadnych "obudów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w iPhone jest taka mała osłonka wejścia... wiele osób przycina po prostu tą osłonę mini jacka... są też specjalne przejściówki (za granica tylko) natomiast z touchem nie ma tego problemu... Powiedzcie mi jeszcze z czym może konkurować koss sporta pro oczywiście w granicach cenowych oraz jakosciowych... chodzi o dobry bas i ogólne wrazenia odsłuchowe... co myślicie o AKG 412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja rowniez poszukuje nowych sluchaweczek do mojego toucha. Aczkolwiek zdecydowanie nie chce nausznych, ani tych dousznych, przy ktorych mozna sluchac wlasnego oddychania...

 

Sennheiser MX51 i reszta z serii MX powyzej 500. Co o nich sadzicie? Sa jakies sluchawki o takiej, lub lepszej jakosci firm konkurencji?

 

 

pozdrawiam

 

ps. kupilem senki mx300 ale chyba podrobki bo cos za tanio mnie wyszly(30centow+3dolce przesylka) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm Mx51 + seria street + mx*60 to crapy i IMO mx300 są lepszym wyborem.

Co do tego, że podróbki... czy ja wiem? Mx300 nie należa do specjalnie drogich.

Ale moim zdaniem lepiej byś zrobił inwestując w coś nausznego...

Posiadam Mx500, uważałem je za naprawde świetne słuchaweczki, do przedwczoraj,

kiedy to nabyłem Koss Porta Pro - też mają swoje wady ale miażdżą mx500 w każdym

względzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mx-y musza byc podrabiane bo sa gorsze od tych ipodowskich. W dodatku nie przyszly w tym silikonowym opakowaniu by sennheiser tylko woreczku foliowym lol.

 

Nie chce nausznych bo potrzebuje sluchawek malych i niewidocznych(np na lekcje w szkole). Zalezy mi na jakims tam basie, parametrach ktore bija na glowe ipodowskie sluchaweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipodowskie słuchawki bije na głowe prawie wszystko :P jeśli chcesz dobre pchełki to wez srs 200 powinny ci sie spodobać... natomiast nie będziesz już miał tego efektu co w słuchawkach nausznych, ale co kto lubi ja na przykład wole dołozyć pare złociszy i kupić np. ksp niż srs 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odroznieniu od niektorych chce miec rowniez swiadomosc o odglosach z zewnatrz, nie chce izolowac sie od nich, bo kto wie kiedy pedzacy tir bedzie na mnie trabil, a ja usatysfakcjonowany bede sluchal muzyki, napierniczajac sobie basem po uszach. Pchelki, bas, tak jest - zgadles.

 

Tych AKG rowniez nie ma w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam AKG K412. Kupiłem je pod ipoda nano 2G, z przyjemnością stwierdzam, że jestem bardzo zadowolony. Dobry bas, wygodne, ogólnie ładnie grają:) Chociaż słychać jest na nich, że ipod ma bardzo słabą jakość dźwięku odtwarzanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam AKG K412. Kupiłem je pod ipoda nano 2G, z przyjemnością stwierdzam, że jestem bardzo zadowolony. Dobry bas, wygodne, ogólnie ładnie grają:) Chociaż słychać jest na nich, że ipod ma bardzo słabą jakość dźwięku odtwarzanego...

 

No właśnie a podobno iPod touch świetnie współpracuje z kpp i ksp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności