Skocz do zawartości

v39 nie chce się włączyć


aragornx

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj w Komputroniku v39. Wszystko bylo ok do dzis (nawet wgranie nowej skorki poszlo ok). Dzis zostawilem grajacy odtwarzacz na ok. jedna godzine. Po powrocie byl wylaczony i nie chcial sie wlaczyc. Myslalem ze to bateria - podlaczylem ladowarke sieciowa na ok. 2 godziny - niestety nic to nie dalo. Czy moze ktos mial podobny problem? Czy pozostal mi tylko serwis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Spróbuj podłączyć odtwarzacz do komputera jak go wykryje wgraj mu jeszcze raz firmware

2)Podłącz do ładowarki i czekaj aż dioda zmieni kolor z czerwonego na zielony (dioda ładowarki nie ta która wbudowana jest w odtwarzacz) to będzie oznaczało całkowite naładowanie ,spróbuj teraz włączyć .

3)Najmniej prawdopodobne że się nie włączył to to że przycisk za krótko trzymałeś -tu będziesz wiedział co robić

 

Jak powyższe "porady nie pomogą to pozostaje chyba tylko serwis ,ja ze swojej strony miałem tylko takie pomysły na rozwiązanie twojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego. Przez kilka godzin za pierwszym razem v39 nie chciał się włączyć - po kilku dniach działania przestał działać na 3 dni to się wkurzyłem i dałem na gwarancję. Po około 2 tygodniach przysłali mi twierdząc że wszystko jest ok i że się normalnie włącza - od tego czasu nie mam już takiego problemu. możliwe że na gwarancji coś zrobili i nie chcieli tego wpisywać.

 

Jak będziesz miał podobnie że jednak ci się włączy i znowu za kilka dni nie będzie chciał to wyślij im i niech oni się już martwią (ja miałem full baterie - tak jakby ktoś się zastanawiał :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jak ci padnie i przez kilka dni nie będzie się chciał włączyć (ponad 3 dni) to daj na gwarancję. Aczkolwiek mi powiedzieli że nic nie robili na serwisie i od tamtej pory nie wyłącza się tak że nie da się włączyć. Życzę ci aby już się nie wyłączał bo to trochę wkurza (mnie bardzo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności