Skocz do zawartości

Przyciski Kołyskowe


Gość Lolitka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Lolitka

Hm...ale gwarancja jest na 2 lata. Wiec po 2 latach jak ci akumulatorek padnie to sam placisz za wymiane :D :D i tu troche lipa.

 

Jakos probuje sie przekonac do akumulatorka ale baterie sa chyba bardziej praktyczne :P

 

W koncu paluszek nie kusztuje majatek :D i zawsze masz zapas...

 

I co najwazniejsze nie trzeba sie bawic w wysylanie do serwisow.....i czekanie przez miesiac az ci przysla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz co będzie za 2 lata? :P

 

Jestem prawie pewien ,że pojawią sie nowe standardy muzyki itp itp i na 99% wcześniej wymienisz playerka :D

 

Pozatym aku ma żywotność 500 ładowań (po tylu jest widoczny spadek wydajności o ok 15%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również stoje przed takim wyborem jak Lolitka ;)

 

iRiver 7xx vs iAudio 5

 

Z forum iRivera dużo sie dowiedziałem o tych plajerach i troche mnie niepokoją wadliwe egzemplarze, czy uszkodenia pamięci flash... nie chce wydawać 800 ciężko zgromadzonych złociszów i się zawieść :(

 

Jak sprawa wygląda w iAudio są z nimi jakieś problemy? mają jakieś "wrodzone" (od przypadku) wady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba decyduje sie na iAudio 5 bo tam nie ma co "odpaść"

 

Mnie najbardziej wkurza w iRiver-ach to ze moze cos odpasc... jak nie klapka USB to klapka od baterii!!

 

Juz widzialas posty jak ktos pisal ze mu odpadla klapka od baterii jak jezdzill na rowerku :(

 

To dlamnie klapa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapewne nie uzywasz tylko do przechowywania muzyki tych 20 GB ;) A Lolitka zapewne tylko do muzy potrzebuje...

Mam rozumieć, że wg. Ciebie ludzie nie mają po >20GB muzyki?? :blink:

 

QUOTE (Lolitka @ 12.07.2005, 12:22)

Nie potrzebuje 2 GB

 

Dlamnie wystarczajaca bedzie pamiec 1 GB lub 512 MB

 

Pozdrawiam.. 

 

Dobra dobra, tak się tylko mówi.... Ja też myślałem że mi 20 GB wystarczy. 

Tak, to prawda... Myślałem, że mi 2 GB na podróże wystarczy ale okazuje się, że często nachodzi mnie chęć posłchania czegoś, czego nie mam na playerku :( Dlatego jakbym teraz kupował playerka... to bym prawdopodobnie H-320 wziął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... dzisiaj czytałem na forum, że przy formatowaniu niektórych iriverków iFP-7** pamięć się kaszani inie można nic wgrać... trzeba odsyłać do serwisu - a to trochę trwa [z Polski wysyłane jest do Niemiec, czas oczekiwania m-c czasem więcej]. Nie wiem jak wygląda to z iAUDIO, ale chętnie przeczytam :)

KTO WIE, NIECH PISZE !!!

 

A no i różnica jest w mocy - iriver 2 x 18 mW, iAUDIO 2 x 13 mW :(

i to mnie martwi... porównywał ktoś osobiście te dwa odtwarzacze? słychać różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aku ci padnie to wysyłasz do servisu i oni ci wymieniają.

 

Tak Lazio napisales o iAudio U2. A ja wlasnie przegladam na stronie iAudio.pl Warunki Gwarancji i pisze tak :)

 

 

 

"Gwarancja nie obejmuje reklamacji na baterie, akumulatory oraz urządzenia mechaniczne akcesoriów takich jak: piloty zdalnego sterowania, kable połączeniowe, uszkodzenia zaczepów, gałek, klawiszy itp."

 

i co ty na to <_< ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy jest jakas roznica w jakosci nagrywanego dzwieku przez dyktafon miedzy Iaudio a Iriver? Czy obydwa player'ki nagrywaja tak samo? Chce nagrywac wyklady i chcialbym zakupic Iaudio 5.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chris... I5 może zapamiętać 24 stacje radiowe [b. wygodną funkcją jest opcja wprowadzania zarówno częstotliwości, jak i nazw stacji z poziomu kompa...

 

2. Można wiedzieć skąd pochodzi informacja, że ponoć nie można bawić się opcjami player'ka podczas odtwarzania??... Bo ja jakoś nigdy nie mialem z tym żadnego problemu B)

 

3. Czas włączania nie jest imponujący - to fakt... u mnie zajmuje ok 7 sec. przy pamięci załadowanej na max. i wykasowanym animowanym logo, które pojawia się przy załączaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Quest to pisze na stronie

http://www.tomshardware.pl/mobile/20050513...iaudio5-03.html

a oto cytat:

"Odtwarzacz ma jednak kilka wad, których nie możemy pominąć. Po pierwsze, czas startu urządzenia, wynoszący aż 10 sekund, jest dość długi, a poruszanie się po opcjach menu, jest dość niewygodne. Po drugie, dość frustrujące są wspomniane już dwa przełączniki kołyskowe. Naciśnięcie niewłaściwego przełącznika może odesłać was do zupełnie innej niż poszukiwana przez was opcji w menu. Innym słabym punktem urządzenia jest brak możliwości zmian ustawień w trakcie odtwarzania pliku - można jedynie dostosować poziom głośności."

 

Może zmiana firmware'u umozliwia zmiany ustawień??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności