Skocz do zawartości

Meizu M6 SL z Chin


Multiaplikator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na www.liaow.com Meizu M6. Dziś dostałem po 10 dniach czekania :). Celnicy nie naliczaja VATu, ponieważ na przesyłce pisze, że to "gift" i podają wartość 30$. Wyszło mnie to 138$ czyli jakieś 307 zł, a na Allegro wyszłoby mnie pewno 507 zł. Dorzucili pare gadżetów: 2 silikonowe opakowania, materiałowy woreczek na playera z obrazkiem jakiejś maskotki olimpijskiej, klips umożliwiający przymocowania playera do paska w spodniach, oraz pasek na ramie ze specjalnym klipsem i osłonką jak sądzę przydatne jeśliby ktoś chciał sobie biegać z playerem i słuchać muzyki. Jedynie stracha miałem, żeby mi tego nie zwinęli na poczcie polskiej. Jako że do wersji z Chin nie dodają angielskiej instrukcji znalazłem takową w necie, oto ona może komuś się przyda: http://www.mediafire.com/?cnxmw0mzm5t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem imejl od nich... :)

byl problem bo kupowalem mp4 przez karte kuzyna i mieli problem czy wyslac mp4 na adres z paypala (czyt. adres kuzyna) czy adres z konta (moj)... nie odpowiedzialem im to wyslali na adres kuzyna. a nie odpowiedzialem, poniewaz gmail uznal wiadomosci od nich jako spam, a ze skrzynke ze spamem rzadko odwiedzam (zrobilem to dzisiaj z nudow) to niedoczekali sie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz miec... po dodaniu do koszyka i kliknieciu "Pay costam" polaczysz sie z paypalem i bedziesz mogl od razu podac dane karty debetowej/kredytowej albo zalogowac sie na konto :)

Siema!

Ja tez chce sobie zamowic tego Meizu. Nie trzeba miec konta na paypalu? Jak to jest? Dodaje do koszyka i co dalej? Gdzie jest to "Pay costam"? Mozna zaplacic nie majac konta na PayPalu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze odtwarzacza przechodzisz do koszyka i na dole klikasz "LIAOW Checkout". Nastepnie wybierasz "Paypal: Click here to buy". Po kliknieciu przenosi cie na strone Paypal, ale gdy nie masz tam konta, z lewej strony nad logami kart kredytowych musisz wybrac "Continue" (z lewej strony od panelu logowania). Dalej powinienes juz sobie poradzic, bo wystarczy wypelnic wszystkie niezbedne dane - Imie, Nazwisko, Numer karty kredytowej, Data wygasniecia, numer SCS, ktory znajduje sie z drugiej strony obok podpisu, Adres itp. :)

 

Nie ma za co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli trzeba miec dobra karte kredytowa. Ja probowalem zalozyc konto na PayPalu, ale odrzucili mi moja kartke kredytowa, bo nie jest odpowiednia. Mam dwie mozliwosci: albo zakladam sobie dobra karte albo poszukam wsrod kumpli kogos kto ma konto na PayPalu. Dzieki za odpowiedz. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojan: hm... jeśli odrzuciło Ci kartę to chyba nie jest to karta kredytowa, tylko debetowa :) (nie wszystkie karty debetowe są obsługiwane)

poszukaj u kumpli kogoś, kto ma kartę, która niezostanie odrzucona :) bo możesz założyć konto na paypalu, a nie mieć dodanej karty :)

 

slash2fx: mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu :)) (im szybciej tym lepiej) w przyszłym tygodniu mam matury :(

aha, i na allegro za model 8GB zapłacisz nie o kilkanaście, ale o 200zl wiecej :) (reszta to podroby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez ewentualnie na allegro kupic u kogos, jest kilka takich aukcji. Tylko, ze w tym wypadku bedziesz musial zaplacic kilka lub kilkanascie zlotych wiecej :)

 

 

trojan: hm... jeśli odrzuciło Ci kartę to chyba nie jest to karta kredytowa, tylko debetowa :) (nie wszystkie karty debetowe są obsługiwane)

poszukaj u kumpli kogoś, kto ma kartę, która niezostanie odrzucona :) bo możesz założyć konto na paypalu, a nie mieć dodanej karty :)

 

slash2fx: mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu :)) (im szybciej tym lepiej) w przyszłym tygodniu mam matury :(

aha, i na allegro za model 8GB zapłacisz nie o kilkanaście, ale o 200zl wiecej :) (reszta to podroby)

No niestety nie akceptuja wszystkich. Mam konto, ale nie moge karty dodac. Moj kumpel ma dobra karte, ale musze poczekac do 8 maja kiedy konczy 18-nastke, bo wtedy dopiero mu konto zaakceptuja.

 

Rzeczywiscie sa takie aukcje: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=355509552 Ale wole poczekac ten tydzien na kumpla niz obcym ludziom pieniadze dawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności