Skocz do zawartości

iPod nano 4gb bez iTunes?


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem już naprawde całe forum i moze jestem slepy ale nie znalazlem zadnego takiego poradnika (moze nie ma). A więc mam iPoda nano III genereacji 4gb i chciałbym zgrywac muzyke bez iTunesa który strasznie muli, tak jak w shuffli rebuild. Czy do iPoda nano da się zgrywać muzyke jak do dysku wymiennego? Jesli to mozliwe mógłby mi ktoś krok po kroku opisać jak to zrobić lub podać jakiś link do poradnika.

PS: Naprawde szukałem takich tematów i nic nie znalazłem jedynie jakis rochbox do okladek plyt (jestem totalny noob).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, przynajmniej na razie na nano III generacji. Musisz korzystać z iTunes. Istnieją inne odpowiedniki iTunes ale nie przewyższają go pod względem funkcjonalności. A co do 1 pytania to tłumaczę czemu nie można: iPod widzi utwory wgrane przez iTunes i tylko je. Ale alternatywne systemy operacyjne (Rockbox np. ) czytają też pliki wgrane na odtwarzacz jak i te przez iTunes. Niestety, na iPody nano III gen nie ma jeszcze Rockboxa. Nie ma go też na Shufflle (obie generacje) oraz na Nano II i III generacjii i na iPody 6 generacji (Classic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie da trudno, dzieki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie, na shuffle i na nano wgrywam piosenki nastepujaca(oczywiście z programem iTunes):

Wchodze w zakładke plik importuj, wybieram plik muzyczny, i potem z katalogu muzyka przeciagam go do iPoda, czy jest jakis szybszy sposob, czy moge na nano wgrac odrazu caly folder na ktorym jest 200 piosenek i nie przenosic kazdej po kolei? Jesli tak to poprosze o jakas sprytna instrukcje, wiem ze to troche takie laikowe pytanie ale jestem zielony w tym temacia a czasem jak chce zgrac ok 150 piosenek i kazda po kolei (przy kazdej iTunes zamuli na 20-25 sek) :/ nie jest to za ciekawe :(:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności