Skocz do zawartości

problem z wyborem


kulawy dzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos playerka cena do 450PLN. waham sie pomiedzy M6, clix2, iAudio F2 ... Zalezy mi na tym zeby byl to flash (po dwoch feralnych Vibezach HDD odechcialo mi sie dyskow) nie zalezy mi na filmach. Mam nadzieje ze cos mi doradzicie. Mam ifpka ale chcialbym lekkiej zmiany, slcuham na portapro i SR60. Czekam na jakies propozycje. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek z tych 3 wybierzesz, będzie dobrze. Dźwiękowo to Clix 2 jest najbardziej chwalony, ale są gusta i guściki.

Meizu będzie miało na pewno ciemniejsze brzmienie, zaoferuje odtwarzanie formatów bezstratnych i kosztuje mniej niż Clix 2. F2 z kolei to również FLAC i 30mW na kanał - de facto to prawie to samo, co i7, tylko za lepsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO pod względem dźwięku: Meizu M6 --> iRiver Clix2 --> iAudio F2

 

pod warunkiem że M6 brzmi jak M3 bo go słuchałem a M6 nie.Oczywiście to są "gusta i guściki";)

M6 lepsze pod względem dźwięku aniżeli F2? No way man! :D

Tak wiem są "gusta i guściki", ale to jest profanacja imo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy, że jest fajny, jeśli nie zamierzasz kupować słuchawek wymagających pod względem mocy.

 

IMO, fabryczne słuchawki dadzą radę i są całkiem dobre - myślę, że można do nich odnieść przynajmniej część z tego, co reGGaf napisał w recenzji MDR-EX85LP.

 

I tak samo, jak najlepsze kasztany są na placu Pigalle, tak najtańsze soniaki są w sklepie zadowolenie.pl :D

(339 PLN za ten sam model).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz prawie taki sam config jak ja :D

KPP powinny pójść z soniaka (może to grać nieco za ciemno, ale od czego jest EQ), co do Grado, nie jestem pewien, ale jeśli masz okazję, sprawdź.

 

[edit]

Jeśli podoba Ci się dźwiek iFP i jeśli wierzyć KHRoN'owi - to najlepiej odnajdziesz się jednak w e10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności