Skocz do zawartości

Zadowolenie.pl


Cebula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie, co sądzicie o tym sklepie?

Szczególnie apeluje do tych którzy kupili w tym sklepie odtwarzacz mp3 MEIZU M6.

Czy są jakieś problemy z gwarancją? Czy soft jest pełny?

Sklep bardzo tanio sprzedaje sprzęt w porównaniu do konkurencji i ta otóż atrakcyjna cena skusiła mnie aby jednak tak czy siak zamówić ten sprzęt :), jednak jest możliwość anulowania transakcji ;p.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, skoro już zamówiłem i wybrałem rodzaj płatności: przy odbiorze, jeżeli nie będą mieli tego sprzętu w magazynie to co wtedy się dzieje? Bo jeżeli dobrze zrozumiałem mam dostać maila zwrotnego od pracowników zadowolenie.pl i mają mnie uświadomić czy odtwarzacz jest w magazynie, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zamówiłem tam meizu, którego tak na prawdę nie mieli

na magazynie(pewnie wykupiony), a jeszcze nie usunęli oferty ze strony.

Dostałem maila z wiadomością, że nie mają tego meizu po czym zaraz zniknął

ze stronki ;)

Byłem zmuszony zamawiać z allegro.

Ale możesz śmiało tam zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak jak w temacie, co sądzicie o tym sklepie?

Szczególnie apeluje do tych którzy kupili w tym sklepie odtwarzacz mp3 MEIZU M6.

Czy są jakieś problemy z gwarancją? Czy soft jest pełny?

Sklep bardzo tanio sprzedaje sprzęt w porównaniu do konkurencji i ta otóż atrakcyjna cena skusiła mnie aby jednak tak czy siak zamówić ten sprzęt :), jednak jest możliwość anulowania transakcji ;p.

 

Pozdrawiam.

 

ja wczoraj zamówiłem z ZADOWOLENIE.PL mojego kolejnego MEiZU - pierwszego maiłem z devilnet. Myślę, że się nie zawiodę i dlatego uderzyłem tam. Nie powinieneś się obawiać - ale na 100% to opowiem czy wszystko jest ok, jak już będę miał playera w rączkach.

 

pisałem do nich maila oraz dzwoniłem, i pan zapewniał mnie, że w komplecie jest wszystko co do szczęścia trzeba czyli wszystkie ******ły plus to moje nieszczęsne etui, które mi tak życie ułatwia eheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ubolewam na brak etui :(

W devilnecie nie dostałem takowego !

 

no to etui jest przydatne niesamowicie - miałem przy pierwszym meizu i nie wyobrażam sobie życia bez niego : zawijania go w szmatke, czy wkładania w cokolwiek innego.... bla bla. Do wygody się człowiek szybko przyzwyczaja. Pierwszego MEiZU miałem z devilnetu - sprzedaje meizu bez etui taniej, z etui - drożej, jako "najlepiej wyposażone MEiZU m6". Pewnie wziąłeś to pierwsze...

 

w takiej cenie to juz bezczelnosc pytac o kolor, ja kupilem u nich taniej niz na allegro..

 

no nie przesadzaj - nigdy nie potrafiłem zrozumieć, dlaczego np. często coś białego jest droższe od czegoś czarnego :) Czy to w prypadku butów, czy playera - podejrzewam, że koszt wykonania i białego i czarnego meizu jest identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz powinien być dostępny na naszych magazynach maksymalnie do 3 tygodni.

 

 

Odpowiedź ze sklepu na zapytanie o 4 gigówki. Jeśli zdecyduję się na Meizu (a co chwilę mam inne pomysły) to pewnie wytrzymam jeszcze te 2-3 tygodnia bez muzyki.

 

Sprowadzanie ze Stanów? A jak z gwarancją? Odsyłasz jak coś do nich? Jeśli tak to za dużo "babrania".:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze Stanów tylko z Chin :). A co do gwarancji to przyznam się szczerze, że dokładnie nie doczytałem ale zapewne trzeba im dosłac odtwarzacz.

Ja sobie tłumaczę tak:

1. Meizu to dobra firma i odtwarzacz sie nie zepsuje :),

2. Jak się zepsuje to różnica w cenie (w stosunku do ceny odtwarzacza w Polsce) wystarczy mi na pokrycie kosztu przesyłki do Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to się dzieje naprawdę :). Przekonam się o tym gdy Meizu do mnie doleci. Jak na razie zdążyłem tylko zapłacić. A propos, płatność przez Paypal'a.

A w cenach radzę uwzględnić polski VAT. Przy zakupach powyżej 100$ raczej celnicy doliczą 22% VAT.

 

SL z tego co wyczytałem na tym forum, ma troche gorszy wyświetlacz od SP. Ja filmów i tak nie bedę na nim oglądał a wolę go od M3, bo ma wiekszą baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie gorszy? Rozdzielczość?

 

Fps przy filmach jest taka sama, więc chyba nie powinno być różnicy.

 

22% doliczone do tych 287 to nie wyjdzie 390.

 

Nie można kredytówką? Zabierałem się za zakupy (próbne), doszedłem do płatności. Podają jakiś numer, jest także napisane że płatność kartą kredytową/debetową. Jak Ty to zrobiłeś? Nie kupowałem nigdy nic z Azji i w ogóle spoza Polski, stąd moje pytania.

 

Gwarancja tylko na 12 miesięcy, na własny koszt wysyłasz. Czytam dalej co mają ciekawego do zaoferowania.

 

P.S. Kiedy go zamówiłeś? Podane na stronie jest, że do Europy 5-10 dni ma iść. Niezły wynik by był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M6 SL jest produktem mniej dopracowanym od SP, tyle że jest bardziej chudy. Zaznaczam że to jest moje zdanie, a efektem mojego przekonania było to, że po tym jak sprzedałem m6 SP 2gb - kupiłem po niespełna pół roku znów SP choć 4gb, nie decydując się jednak na slima.

 

Slim wypada dla mnie słabej przez - gorszy ekran (lepsze kolory w SP, w SL świeci hmm... zimniej bardziej) gorszą baterię (bo mniejszą), słabszy bas (tego potwierdzić nie mogę, ale tak recenzowali niektórzy...), ma matową blaszkę z tyłu odtarzacza a mi akurat się podoba polerowana jak w SP ... w SP jeszce jest przeważnie skórzane etui... uff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jest to inny wyświetlacz (od innego producenta).

Ja sobie tak wyliczyłem 128$ x 2,5 = 320 zł + VAT 22% = 390,40 zł.

Wiem, że kurs dolara jest niższy niz 2,5 ale przyjąłem margines błędu na "dziwne" rozliczenie transakcji przez Paypa;a i przez bank oraz na ewentualne nieprzewidziane koszty.

 

Jak masz kartę kredytową to załóż sobie konto na Paypal'u. Jest w sumie bezpieczniej płacić przez Paypal'a niz podawać każdemu numer swojej karty.

Ja kupiłem jak na razie parę rzeczy w USA (przez ebay'a) i ostatnio się ucieszyłem bo kupiłem telefon za 135$ i przyszedł do mnie w jakieś 10 dni a co najważniejsze bez VAT'u :D.

Meizu zamówiłem we wtorek. Tak więc muszę jeszcze trochę poczekać :). Podobno juz go wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie liczę, że się pochwalisz jak już dojdzie do Ciebie. Podaj też ile dokładnie Cię skasowali.

 

Martwi jedynie ta 12 miesięczna gwarancja, dodatkowo w Chinach.

 

Na Zadowoleniu masz 24 miesiące. Jaki model oni upychają?Sp czy Sl? Wolałbym więc SP z matowym tyłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zerknąłem na rozliczenie mojej karty i wiem już, że zapłata za Meizu wyniosła 306,71 zł. Teraz tylko oczekiwanie na ewentualny VAT :).

 

A ja wolę matowy tył :).

 

I jak już napisałem jakość wyświetlacza jest dla mnie w sumie obojętna. Najważniejsza jest pojemność. Mam zamiar słuchać muzyki w formacie flac, co niestety wymaga sporej pamięci. Co do jakości dźwięku, to mam nadzieję, że Meizu jakoś sie "dogada" z moimi AKG K414p.

Meizu 8GB najtaniej kosztuje w Polsce jakieś 500 zł.

 

Poza tym zakupy w Chinach to dla mnie taka dziwna rzecz, że po prostu nie mogłem się oprzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności