Skocz do zawartości

iAudio I7 wybrany - co do tego?


Gość satyrek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nigdy wcześniej nie kupowałem sobie przenośnego odtwarzacza mp3 i nie mam "znajomych ekpertów", na których opinie zdałbym się całkowicie proszę uprzejmie o odpowiedź na kilka następujących pytań:

1) Czy iAudio I7, to rzeczywiście taka rewelacja, jak wszędzie piszą?

2) Czy istnieje dla niego jakaś alternatywa, tzn. player przeznaczony typowo do muzyki (teledyski i filmy na ekranach mniejszych niż 15" to porażka), niewielki, o długim czasie odtwarzania i dobrej jakości dźwięku? - jestem otwarty na zmianę swojeo wyboru, gdyż nie znam się na przenośnym sprzęcie grającym i za wszelką cenę nie chcę "wtopić" pieniędzy.

3) Jakie słuchawki do tego kupić? - 100 - 150 zł, douszne ale niedokanałówki lub niewielkie nauszne, do użytku podczas biegania/jazdy na rowerze (mam nadzieję, że opis moich wymagań jest zrozumiały ;))

4) Nie mogę znaleźć etui do iA I7. Czy etui do I6 pasuje? Czy do tego etui pasuje ta opaska ?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) wg. mnie tak, mialem okazje sie pobawic i przesluchac

2) ewentualnie samsung z5 albo cowon d2

3) douszne ? vedia srs-200 niewielkie nauszne - koss porta pro, koss ksc75, sennheiser px100

4) i7 i i6 to te same wymiary. co z opaska - nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności