Skocz do zawartości

U10 - Dużo Fotek I Specyfikacje


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No to wiadomo już duuużo więcej o nowym U10 by iRiver.

 

kolorowy wyświetlacz - 2,2 cale

waga: 69,5 gramów

głębokość odtwarzacza: 16 mm

funkcja: mp3, radio, foto, filmy, dyktafon, budzik, texty, gry

 

prawdopodobnie w zestawie będzie specjalny port dokujący z głośnikami i pilotem do zarządzania odtwarzaczem. tyle wiem na pewno. niestety nie ma tekstu tylko grafika z napisami, i nie da się tego zarzucić do żadnego translatora :(

 

Zapraszam pod ten link U10 @ Earlyadopter's

 

20050624_u10_012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry miały być już w którymś z PMP i nic z tego nie wyszło.

 

Z tego co czytałem to jakaś niezależna grupa zapaleńców stworzyła gry do PMP. Nie znam szczegółów, ale cos w Korei apro tego jest już zrobione. PMC to chyba nigdy nie wyjdzie, ale jak wyjdzie to może M$ dorzuci jakieś gierki ;)

 

Poza tym PSP stworzyło pewien standard i teraz każdy już będzie w swoich PMP dawać gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

iRivier U10 za darmo... prawie

 

W Hong Kongu rozpoczęła się kampania promująca nazwana U10 Click Play Debut, trwająca do 31 października. Jej zasady są bardzo proste, ludzie spełniający 10 warunków otrzymają za darmo, od iRiver Hong Kong, odtwarzacz iRiver U10 512MB warty $219. Oto i warunki:

 

1.Urodzony w październiku.

2.Urodzony 10 dnia miesiąca.

3.Suma daty urodzin wynosi 10.

4.Imię składające się z 10 liter.

5.Długi na 10 cm palec.

6.Nosi buty z numerem 10.

7.Rodzic 10 letniego dziecka.

8.10 własnych części banknotu HK$10.

9.10 dziur w małżowinach usznych.

10.Pracuje/Przebywa na 10 piętrze.

Czy znajdzie się ktoś je spełniający? :) Bardzo mało prawdopodobne, ale na szczęście każdy "zaliczony" punkt to 10% obniżki.

 

 

(źródło: IN4.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co iriver ma w srodku... na to pytanie odpowiedzieli fani z CHIN ktorzy rozparcelowali U10 ;)

 

http://www.iriverfans.com/Article_Show.asp...p?ArticleID=404

 

 

se chlopaki szaleja. z tego co czytalem ostatnio w Chinach byl duzy zjazd fanów irivera... dobry rynek - DUZO ludzi :P

 

 

ps. nie zakaldalem odzielnego watku bo po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na iriveramerica pisza, ze jest 1gb albo 512mb, a na iriver.com znalazlem, ze dostepny 1gb i 2gb. mysle, ze dwugigowy wart by byl zainteresowania sie. oczywiscie po odpowiednim odczekaniu az ceny opadna, a do tego czasu wyjdzie znowu cos jeszcze fajniejszego.

chetnie bym jeszcze wczesniej poprobowal, czy rzeczywiscie wygodnie sie tym nawiguje.

no i jeszcze kwestia tego, czy tez jest ten idiotyczny sposob sortowania z wykonawca i pozniej albumami i dopiero pozniej utworami (nienawidze tego - wolalem jak moglem sobie wrzucac folderami w jakichs starszych modelach, a teraz w moim nowym T20 to mnie telepie i musze zmieniac wykonawce i album, zeby mi porozrzucal do 10 folderow).

ostatnio gdzies wyczytalem, ze 1gb to wystarczy wlasciwie, bo po przerobieniu 700megowego filmu w tym programie od irivera (zeby czytal go w ogole na tym u10) podobno zajmuje 200mb. czyli jak masz film na dwoch plyach, to zajmie to 400mb czyli jeszcze sporo na muzyke.

a jak sie pobawilem na iriver.com w symulacji i jeszcze poogladalem jakies rzeczy, to myslalem, ze nie wytrzymam i zamowie od anglikow za ciezkie pieniadze. najbardziej chyba mnie jara funkcja pivot z tym obracaniem.

nie no, wiem juz, ze musze go miec. teraz tylko pytanie - kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a co jest na przyklad z klipami avi albo wmv? z tego co gdzies zrozumialem jest program konwertujacy (uzylem dobrego slowa?) pliki wideo na takie, ktore u10 odczytuje, ale czy to dotyczy wszystkich formatow? zeby pozniej nie bylo, ze kupie i nie bede mogl filmow ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzialem to to dzisiaj, jakie to male.... :o

 

Nie pamietam dokladnie ceny ale cos kolo 1049zl...... - 1GB

 

W SILESIA CITY CENTER ma jakas firma swoje stanowisko z playerami mp3 maja wszystko - Ergotech, iRiver, iPOD, Creative, iAudio, Samsung, moze cos jeszcze bylo ale nie zdazylem dokladniej poogladac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

-------------->>>>>

Wrzuciłem fragment z filmu Czas Surferow i tak to wygłąda na U10 !!!

-->>TU<<-- . Plik 700 mb skonwertowałem prog. Badak w nalepszej jakości jaką ten model da rade pociągnąć i wyszło 280 mb to moim zdanie dobry wynik. Plik do pobrania jest w rozszerzeniu .3gp.

Obejrzyjcie i oceńcie, no w sumie to nie to samo co orginał ale coś tam widać :)

Podkreślam że montowany komurką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed samym zakupem playera próbowałem sprawidzić jak chodza na nim filmy w ten sposob ze skompresowałem sobie filmik to wymagan playera(iriverter 'em) i odtorzyłem na kompie , nastepnie zmniejszyłem wielkość filmu na monitorze mniej wiecej do wielkosci u10 ( w tym momecie byłem troche zniesmaczony pownieważ film jednak dosc wyraznie skakał) . Po zakupie i wgraniu filmu na player wygladało to juz znacznie lepiej . wiec przestrzegam przed takimi testami i sugerowaniu sie nimi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może gdzie mozna ściągnąc polski firmware do u10 ?? Jutro jade na lotnisko odebrać kupionego w USA 1GB ale bedzie po angielsku. Czy tam isę zmienia jęzk czy trzeba mieć soft odpowiedni ?? jeśłi soft to skąd moge bo widze, że na tutejszym wsparciu jeszcze miejsca na stronie nie zrobili na U10. I tak w ogóle jest jakiś może sofcik cyz coś zeby odtwarzał aviki czy inne formaty. Przeciez wiadomo, że sprzet jest do tego zdolny tylko program nie.

A poza tym jakie słuchawki tu dodają ??

Pamiętam jak rok temu chcoałem ze stanów kupić IFP-999 to do wszystkich 9xx i droższych dodawali słuchawki Kossa albo Sencheisera, nie pamiętam które ale w kazdym razie w tym samym cxzasie u nas dodawali jakieś zwykłe Iriver. Czy dziś w U10 tez są Irivera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W U10 jest już wgrany gotowy polski język i nie ma znaczenia czy to wersja z za oceanu czy nasza. Wystarczy wejść do Settings na samym dole będzie Settings Extra dalej w Language i zmień na Polski.

I tak w ogóle jest jakiś może sofcik cyz coś zeby odtwarzał aviki czy inne formaty

Masz do wyboru Badak albo Iriverter ze stronki Khrona

A poza tym jakie słuchawki tu dodają ??

Sennheiser mx-400 w obudowie z logo iRiver. Kolor biały, kabel symetryczny.

 

Ile dałeś za swojego U10. Jestem ciekaw ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

Jeśli chodzi o jezyk w playerze to jest mozliwosc wyboru .Jesli cos by bylo nie tak to strona z firmwarem jest

TU

 

Nastepnie słuchawki jest juz topic na ten temat TU

Dla wszelkiego porzadku ja dostałem razem z moim u10 słuchawki Creysn MP-RG280E .

 

Niewiem o co ci chodzi z tymi avi . ale zapewne chodzi ci o odtwarzeanie filmów na u10 :) taki filmi trzeba sabie specjalnie przekonwertowac do odpowiednich parametrów i to tez juz było wiec tylko daje LINK

 

Jak widzisz wszytsko jest tylko trzba dobrze poszukac

 

roli79: minute wczesniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roli79 dałem za niego 205$ na Ebayu w USa oczywiście ze sklepu. Były i tansze ale wolałem być pewien. Przesyłka za darmo bo przez kogoś :-] Oczywiście mowa o 1GB

 

No i tak dostałęm i teraz problem. Nie mogę za cholerę podłaczyć go do kompa. Windows wykrywa go i cacy ale jak wszystko poinstaluję to Media Player go nie wykrywa.

 

Ale Playerek jest Hrrrr ******sty :D Zdziwiłem isę nieźle tym jakby dotykowym ekranem. JTa jakoś vizualna i foniczna. Poprostu super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ogg w u10 (mam nadzieje ze nie tylko ja to mam)

 

Bawiłem sie dzis OGG probowałem , kombinowałem i zauwarzyłem ze plików ogg nieda sie wrzucic do folderu z muzyka tylko do folderu z danymi a co za tym idzie zeby je odtrzyc trzeba je właczać przez przegladarke plików w playerze . To wydaje mi sie juz lekko smieszne ... Niemge nic znalesc na ten temat w necie , jak sie z tego firma tłumaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności