Skocz do zawartości

Test Na Iq...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No mamy tu duuużo Korei to teraz coś Chińskiego (chyba, choć może to i Koreańskie znaki są?). Nie ważne. Mam dla Was mała grę we flashu (notabene zapraszam Was już niedługo na www.gryonline24.pl). Link i zasady na Polski macie poniżej. Gra na myślenie, i wiem po sobie że robi się głupie błędy a później nagle przychodzi olśnienie w 15 sekund ;) Jeśli ktoś chce mogę obrazu opublikować manuala, którego zrobiłem dla znajomego, ale sądzę, że lepiej się pobawić.

 

Ejnoy!

 

 

LINK DO GRY

 

Zasady:

- Wszystkie osoby musza przedostać się na druga stronę rzeki.

- Tratwa może unieść tylko 2 osoby na raz.

- Ojciec nie może zostać z żadna z córek podczas gdy nie ma matki.

- Matka nie może zostać z żadnym z synów podczas gdy nie ma ojca.

- Złodziej (w więziennym ubraniu) nie może zostać z nikim pod nieobecność policjanta

- Jedynie ojciec, matka i policjant umieją sterować tratwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co usprawnia nasz intelekt lub daje mozliwosc jego sprawdezenia jest przezemnie jak najbardziej pozytywnie odbierane- pisze to bo krecik chyba do mnie pije.....

 

Rowniez radzilbym coponiektorym posiasc odrobine.... inteligencji bo wlasnie coponiektorym jej brakuje.....

 

Wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co usprawnia nasz intelekt .....

:)

nasz, wasz - skad ja znam takie wstawki ?

na plenum kc pzpr chyba tak zaczynali wielcy mowcy, klasa robotnicza wiecznie goniaca uciekajace normy po 300%.

 

ale z jednym sie musze zgodzic, wszystko co usprawnia jest dobre. bez podtekstow. zadnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkręcam się dopiero w forum. przyznaje nie zapoznałem się jeszcze ze wszystkim. ale spoko, owy post jest czymś co byśmy się jeszcze bardziej pointegrowali przy porównywaniu naszego refleksu ;)

 

Jak coś to sam się zgłosze do admina na GG, co by usunoł ten post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to sam się zgłosze do admina na GG, co by usunoł ten post :)

no cos ty ...... :)

nie nie nie

to by bylo dlawienie wolnosci slowa !!

nie mozemy adminom dodawac roboty. z doswiadczenia wiem, ze oni nie lubia jak im sie zawraca glowe.

lubia miec spokoj i porzadek. admini jako ludzie dzialajacy publicznie nie cierpia podejmowac malo popularnych decyzji i niczego usuwac. w pelni ich rozumiem i doceniam.

mysle tak przy okazji, ze nie musialem tego pisac, bo doskonale to wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zabawa...

Udało mi się zrobić w kilka minut, nie mierzyłem ile...

Trzeba chwilę pomyśleć, a nie klikać gdzie popadnie.

Na początku tak klikałem... w ogóle nie przeczytałem zasad i się dziwiłem o co w tym chodzi.

Einstein by to zrobił za pierwszym razem ;)

Albo Goethe :D Podobno miał IQ 220 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... ja dla części znajomych przygotowałem bardzo ładna solucje ;) zapodaje ją tu może się komuś przyda :)

 

-> policjant + złodziej

<- policjant

-> policjant + chłopiec

<- policjant + złodziej

-> tata + chłopiec

<- tata

-> tata + mama

<- mama

-> policjant + złodziej

<- tata

-> mama + tata

<- mama

-> mama + dziewczynka

<- policjant + złodziej

-> policjant + dziewczynka

<- policjant

-> policjant + złodziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności