Skocz do zawartości

Nowości W Stajni Irivera


Tomek242

Rekomendowane odpowiedzi

nowe modele, wszystko cacy. no ale czemu nie wypuszczaja w koncu 2gb!!! przeciez tutaj juz nie chodzi o dostep do kart bo z tego co ostatnio wyczytalem to do korporacji do ktorej przynaleza nalezy chyba tez firma, ktora zajmuje sie dystrybucja kart samsunga. wiec w czym problem. juz nawet jakby h10'tke wypuscili z taka pojemnoscia to bym przezyl...

a co do nowych to w sumie t20 nie wyglada zle, podobne do iaudio ale calkiem ciekawe. ale po t30 widac ze nie zaprzestana jednak dobrej linii irivera:] no ale nadal mnie gryzie to 2gb... i cos te baterie tak slabo trzymaja:P pomarudzmy jeszcze troche;]P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D10 sie na razie na Polskim rynku nie zapowiada.

 

T10, T20, T30.... eweidentie koniec z linia iFP, a szkoda bo wolałem skrot ifp ;)

 

U10 jest niezykle orginalne jak dla mnie ;)

 

H10 Junior jest, to czekamy jeszcze tylko na H10 z dyskami 20 i 40 GB :)

 

 

małe podsumowanie rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie / Panowie. Czy będą 2 GB, się okaże. W tej chwili wiem tyle co Wy.

 

ALE :)

 

Od wczoraj zarząd MIP jest w Korei, na zorganizowanej przez iRivera jakieś specjalnej konferencji. Raczej nie nastawiał bym się na jakieś wielkie informacje (które i tak docierają do nas po takich imprezach - jak by nie można było tego dać w trakcie? ;)) Ale na pewno niebawem będziemy już wiedzieć więcej. Czyli przybliżone daty premiery, czy może ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE :)

ale ale

chcialbym cos napisac o twoim avatarku, ale zaraz bedzie halas, ze odbiegam od tematu.

to ja pozwole sobie cos na temat.

 

pomysle chwilke, nic mi do glowy nie przychodzi...

potem zrobie edit i cos dosmaruje. musze dzieciakowi cos dac jesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę podobnie jak przedmówcy, co z tego, że zmienią design, jak funkcje wszystkie te same. Standardowo: radio, dyktafon i mp3 player.

Nic nowego, nic ciekawego.

 

Dla mnie nieśmiertelną serią jest i na zawsze pozostanie iHP-xxx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nieśmiertelną serią jest i na zawsze pozostanie iHP-xxx

hmmm... to ja wole serie H i PMP ;) Wiem, kolorowy wyświetlacz to bajer... ale ja wole kolorowe, lepiej mi sie pracuje. Nie potrzebuje fotek czy filmów, chodzi o zwykłe użytkowanie. Tak samo mam w tel. kom.

 

Swoja droga ciekawe czy iRiver wypuści w końcu kiedyś PMC?! :D Odtwarzacz od czasu jak go pierwszy raz w Seulu pokazali zmnienił MOCNO wygląd (nie da się ukryć ze teraz jakoś wygląda). W folderach nam go przysyłają, Specyfikacja znana od 100 lat.. a czemu go nie ma?

 

 

ps. krecik... no co Vida Guerra dobra jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności