Skocz do zawartości

jakie słuchawki? a jakże :]


barney_81

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kiedyś już coś tam pisałem ale jakoś nie moglem się zdecydować no i z kaską krucho było

a teraz znowu :]

mam ja takie ustrojstwo co się zowie creaticve zen v plus, jak na moje ucho gra to znośnie, ma małe wady w postaci zwalonego eq ale ogólenie ok, do tego mam jakieś pchełki panasonika no i grałem na nim dwa modele doków philipsa (takie najzwyklejsze i takie jakieś z dużą membraną z jakimś efektem), taki zestaw całkiem mi się podobał choć w tych drugich dokach efekt mi przeszkadzał a w tych pierwszych za mało basu było.

potrzebuję słuchawek do słuchania głównie metalu, a zależy mi na szczegółowym dzwięku, wyraźnym basie (szybkim, soczystym i nie dudniącym) i całej reszcie:

 

1. dokanałówki max ok 200zł, takie rozpatruję:

akg k324p

jbl 220 reference

sennheiser cx300 (lub następcy)

sony ex71

 

2. nauszne też max 200zł, żeby to moje ustrojstwo pociągnęło i żeby także nadawały się do kompa

akg k518dj

sennheiser px100

koss porta pro (sporta pro)

a może jeszcze jakieś inne

 

podstawowe pytanie:

1.czy warto w ogóle coś takiego kupować do tego playerka, a może nie będzie za bardzo słychać różnicy nawet jak ep-ki kupię?

2.czy większa cena porty od sporty jest czymś konkretnym usprawiedliwiona?

3.czy warte są kupna sprowadzane "ze stanów" jbl'e?

4.czy warto kupić używane? (np jbl'e od kubiq z tutejszego komisu, najpierw psioczy, później sie zachwyca, następnie sprzedaje)

interesują mnie tylko sztuki dostępne w kraju, żadne sprowadzanie z hong kongu nie wchodzi w grę

 

z góry dzięki za wszelkie sugestie i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności