Skocz do zawartości

Kupić T60 Czy Coś Innego?


migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie to już było rozbite na poszczególne tematy, ale proszę o zbiorcze podsumowanie.

Zamierzam kupić T60 4GB w następnym tygodniu i nie wiem czy w porównaniu z T10 nie ma denerwujących drobiazgów i innych idiotyzmów, które zepsują całą radość z posiadania. Poczytałam, że 'w zasadzie to ten sam', ale przecież nie są dokładnie identyczne.

Jak mam go nosić? Trójkątny kanciasty w kieszeni może być niewygodny. Kupić mu smycz?

Jak to jest z wymianą oprogramowania zaraz po zakupie? Mam to zrobić, czy nie? T10 musiał zostać przekonany, że powinien być UMS. A T60 chyba nie?

Czy są jakieś ważne rzeczy, o których trzeba pamiętać przy przesiadce na T60?

Czy niebieskie zmieniają kolor po dłuższym noszeniu? W takim sensie, jak białe, które podobno robią się żółtawe.

Mam kupić, czy jednak doskładać na coś innego, może lepszego? W zasadzie nie potrzebuję odtwarzacza z możliwością oglądania filmów, wolę tylko pliki audio. Oprócz tego już się przyzwyczaiłam do iriverów.

Jakie akumulatorki mam mu kupić? GP AAA 1000? 1100? 1300?

A, planuję T60 tylko dlatego, że T10 ma za mało pamięci, nie mam do niego żadnych uwag.

Pomocy!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że jest kanciasty wogóle nie przeszkadza w użytkowaniu, spokojnie miesci się w kieszeni, jesli kupisz nowy model to bedziesz miec najnowsze oprogramowanie, nierozumiem czemu niebieski t60 ma zmieniac kolor, to nie kameleon, możesz kupic sansę clip, która mi sie akurat nie podoba, akumulatorki kupisz jakie zechcesz, ja mam firmy sony 900mah cycle energy

 

co do drobiazgów, klapkę podlepiłem gąbką, nic nie przeszkadza, a joy jest solidnie wykonany, imo warto kupic T60. Możesz poczytac recenzje w tym moją którą mam w sygnaturce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można pomyśleć o Meizu M3, które też lada moment zagości w mp3store.

No i obsługiwanych formatów jeszcze przybędzie :)

 

Tylko wygląd pewnie może nie podpasować, bo jeżeli Clip jest Tobie nie w smak to ten może tym bardziej.

Ale odsyłam w razie co do stosownego wątku:

 

-> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...p;hl=music+card

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, clip czarny jest możliwy do przyjęcia, ale podtrzymuje opinię o różowym. Meizu wygląda elegancko, opinie są pozytywne, ale teraz nie wiem, M3 czy M6? Teoretycznie stać mnie na oba. I oba mogą .oggi, co dla mnie jest wygodne, nie muszę konwertować.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak nie należało zastanawiać się nad innymi? Meizu mają wiele możliwości i funkcje, z których na pewno nie skorzystam. I ładowanie przez usb. Problem w tym, że jak się rozładuje, to nie mogę zmienić baterii/akumulatorka, tylko muszę czekać aż dojadę do domu, żeby naładować. A najczęściej akumulatorki rozładowują się w moim T10 w autobusach i tramwajach, słucham w drodze. Ale trochę mi szkoda losseless, tych też mi się nazbierało. Nie ma jakiegoś odtwarzacza na baterie ale obsługującego więcej formatów niż T60? Co najwyżej naskładam albo kupię mniej niż 4 GB.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie akumulatorki mam mu kupić? GP AAA 1000? 1100? 1300?

 

a istnieja w ogole aaa 1300mAh? z tego co wiem to wiecej niz 1100 nie ma na razie. :> oczywiscie nie mowimy o cudach na allegro gdzie juz po 1700 chyba sa. ^^ tak to i ja moge robic aku 3000mAh, dajcie mi tylko markera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności