Skocz do zawartości

Part 2: Kilka Pytan-ipod Classic


Siolencja

Rekomendowane odpowiedzi

1) Co sądzicie o tej ladowarce sieciowej do iPoda classic? http://www.allegro.pl/item303215003_ladowa...klep_w_wa_.html

 

2) Czy z tą jakością dźwięku jest aż tak tragicznie? Czy normalny słuchacz, bez jakichś niewiadomo jakich czułych uszu "przezyje" czy rzeczywiscie classic tak strasznie burczy?

 

3) No i jakość filmów-czy widać na nich pikseloze, czy często zdarza się że film się restartuje?

 

4) Co sądzicie o tym iPodzie? http://www.allegro.pl/item304771862_ipod_c...iej_699pln.html

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładać nowy temat skoro był już przeznaczony na pytania odnośnie classica? <_<

 

1. Za taką kasę to raczej na pewno nie kupowałbym tej ładowarki. Bo to na bank nie jest oryginalna ładowarka iPoda.

2. Kto Ci nagadał, że z dźwiękiem w classicu jest coś nie tak? :)

3. Jakość filmów zależy od tego jakiej jakości Ty masz film. Mi sie nigdy nie zrestartował.

4. Mała ilość punktów; informacja że player posiada radio (?); prywatna aukcja.. chyba mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za taką kasę to raczej na pewno nie kupowałbym tej ładowarki. Bo to na bank nie jest oryginalna ładowarka iPoda.

 

no sory, ale byłem dziś w MM i oryginalna kosztuje 149zł.. na allegro koło 100zł.

ta zaproponowana przez Siolencja to świetna alternatywa dla oryginalnej. nie jest tania jak na nieoryginalną, ale to wyrób firmy 'hama', więc jakość gwarantowana. zabawa w chińskie nołnejmy po 5zł nie ma sensu. pozostaje tylko Logic3 (ok 80zł). z tej trójki (L3, apple, hama) wybieram hame. najlepszy stosunek ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...właściwie problem konwerując różne filmiki po sprawdzeniu czy skonwertowany plik operację przeszedł pomyślnie okazuje się że jeżeli konwertowant filmik miał więcej niz pięć min. to reszty na tym filmiku skonwertowanym nie ma każdy filmik może mieć max 5 min jak to zmienić żebym mógł wszytskie filmy zgrywać w całości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film pełnometrażowy konwertujesz tak samo jak każdy inny ;)

 

A co do etui to wydaje mi się, że tak skoro jest przeznaczony do iPod Video, które raczej nie różnią sie od siebie tak bardzo rozmiarami. Ale głowy sobie uciąć nie dam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99,999% nie będzie pasować. Jest nieoryginalna a w nowym classicu ponoć akcesoria muszą być "autoryzowane" czyli tanich podróbek nie przyjmie. Tylko applowskie ew. jakies logic3, logitech albo hama...

 

 

Zresztą nie wymienił classica w kompatybilnych więc jestem prawie pewien, że by nie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99,999% nie będzie pasować. Jest nieoryginalna a w nowym classicu ponoć akcesoria muszą być "autoryzowane" czyli tanich podróbek nie przyjmie. Tylko applowskie ew. jakies logic3, logitech albo hama...

Zresztą nie wymienił classica w kompatybilnych więc jestem prawie pewien, że by nie działała.

 

problem ten dotyczy tylko akcesoriow wideo (wideo doki, kable) bo ipod classic posiada obsluge wyjscia component co jakos cos pozmienialo w budowie kabla i doka AV. Ladowarek to nie dotyczy, co nie zmienia faktu ze ladowarke lepiej nabyc porzadna (warunki pradowe etc), przyczyny wyjasnione w FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak do kompa podlaczam do kompa classica i moge video tez podlaczyc i jest wszystko ok więc powinna pasować no ale skoro tak mowisz, to się kłucić nie będe!! OK dzięki

tanie ładowarki są niepewne.. nigdy nie wiesz czy za chwile coś nie "pstryknie".. jakość wykonania jak i materiały są "pod psem".. jeśli kupujesz odtwarzacz za blisko 1000zł, to dlaczego miałbyś oszczędzać na ładowarce? ;| to tak jak kupić porsche i założyć instalację gazową.. jakie to polskie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie jak mozna zgrać muze z Ipoda na kompa. Bo przez Itunes-a nie można prawda? Ostatnio musialem zformatować kompa i niestety nie mam muzyki ani tych filmów które były na kompie przed foramtem :( :( . A synchronizując iPoda to zgrywa się to co jest w Itunes a jezeli mialem na kompie ok 5000 piosenek a teraz mam jakies 1000 to reszta na iPodzie sie usunie tak samo z filmami prawda? I z tąd moje 2 pytanie :D czy mozna zgrywać filmy pojedynczo? Tak, że te co mam juz na iPodzie zostaną na nim a ja po prostu bym dogrywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności