Skocz do zawartości

Stacjonarny Odtwarzacz Z Hdd 3.5"


krecik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumie tego pytania. :/

 

Pomijamy tę sprawę, wybiegłem do przodu za daleko z myślą techniczną. Stosuje się takie żeczy odnośnie drukarek gdy chce się drukować bezpośrednio z palmtopów, lub laptopów wyposażonych w bluetooth. Ja chciałem niemożliwe, puźno już jest mam zachwiany tok myślowy, ze względu na długotrwałe testy nowych Kossów :)

 

Pszepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie coś już kiedys było, ale ja to widzę pierwszy raz: http://www.dvd-recordable.org/Article2043.phtml

 

Argosy HV-670 to odtwarzacz DVD z kieszenią na HDD 3,5" o dowolnej pojemności. Wyposażony jest również w gniazdo USB 2.0 do komunikacji z kompem.

 

Czy to jest pierwszy taki wynalazek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The unit supports the DivX format as well as MPEG 1 and 2, plus JPEG for stills, and MP3 and WAV for digital audio."

 

hmmm, a jednak jest cos takiego. zasadniczo o to mi chodzilo, stacjonarny player na hdd 3.5 cala.

szkoda, ze wspiera tylko mp3 i wav - no ale to pierwsza jaskolka :)

 

dla mnie wazne, ze cos takiego jest. inna kwestia to cena i dostepnosc, ale nie od razu krakow zbudowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Patrzac na tempo i efekty postepujacej miniaturyzacji sprzetu mozna dojsc do wnisoku ze to bedzie dominujaca tendenja jesli idzie o sprzet w najblizszym czasie - slowem i wygodne to i nie drogie ( a bedzie jeszcze tansze :D )

tak, postępy co niektorych są widoczne golym okiem.

no ale tak ćwierkają jak im dzioby powyrastały.

dobrze, że nie przekłada się to na postęp technicznych bo już byśmy mieli średniowiecze.

 

fajnie tak jak jest cenzura. jednym wolno innym nie wolno.

ktoś coś musi mieć na sumieniu, żeby tak dławić krecika.

nieładnie :)

no ale nie ma co pękać, trzeba brać się do roboty ze zdwojoną energią. :)

nic o nas bez nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności