Skocz do zawartości

Mam Problem Z Ipodem


yamo

Rekomendowane odpowiedzi

A problem jest dośc duzy, obawiam sie nie obejdzie sie bez serwicu.mianowice. kiedy wlaczam Ipoda to jest logo Apple a potem pokazauje sie inforamcja ze musze go podlaczyc do kompa i zrobic restore. No i ok, podlaczam do kompa i musze chwile czekac az w ogole komputer go znajdzie, kiedy to nastepuje (Ipod jest w trybie awaryjny) zaczynam robic restore, wszystko idzie po koleji tak jak powinno isc, do momentu kiedy musi sie na nowo uruchomic, wtedy pojawia sie znow inoframcja o ponownym zrobieniu restore, tak w kolko. komputer nie wyswietla nowego dysku. nie wiem co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi.. przecież restore robi się poprzez iTunes.

 

Aha, na przyszłość pisz w nazwie tematu czego dotyczy problem, bo tematy typu "mam problem" "plisssssssss help" "nie działa!" "zepsuło się... ;(" za dużo nie tłumaczą i z tego co wiem to zazwyczaj są zabraniane w regulaminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecił bym podłaczenie pod inny komputer i zaktualizowac. u mnie na stacjonarnym przy próbie odzyskania starego czy aktualizacji wszystko było niby ok. aktualizowało itd. Do momentu restartu kiedy to okazywało się ze nic wcale nie wgrał aktualizacji pomogło właśnie podłączenie pod 2 komputer i tam wszystko poszło tak jak powinno być i teraz wszystko działe OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem jest dośc duzy, obawiam sie nie obejdzie sie bez serwicu.mianowice. kiedy wlaczam Ipoda to jest logo Apple a potem pokazauje sie inforamcja ze musze go podlaczyc do kompa i zrobic restore. No i ok, podlaczam do kompa i musze chwile czekac az w ogole komputer go znajdzie, kiedy to nastepuje (Ipod jest w trybie awaryjny) zaczynam robic restore, wszystko idzie po koleji tak jak powinno isc, do momentu kiedy musi sie na nowo uruchomic, wtedy pojawia sie znow inoframcja o ponownym zrobieniu restore, tak w kolko. komputer nie wyswietla nowego dysku. nie wiem co jest grane

 

Mam Itunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki błąd pojawia sie za każdym razem to niestety ale dysk jest zepsuty.

Zależnie od generacji twojego ipoda są dostępne różne dyski do starszych ipodów 10,15,20,30,40,60Gb a do nowszych 30,60,80Gb.

Zapraszam na www.ipod.keep.pl - jeżeli ktoś ma jakiś problem z ipodem to proszę pisać na i-n-t-e-r-n-e-t@o2.pl

 

Ps.Jeżeli ktoś napisze że jest z forum.mp3store.pl to dam 10% rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności