Skocz do zawartości

Klon Meizu M3


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy pierwszy klon odtwarzacza M3. Ciekawe jak szybko pojawi się na nim logo Meizu i w kilka dni później pojawi się na allegro ;)

 

Odtwarzacz nazywa się ZARVA V1. Ze specyfikacji wynika, że oparty jest o Rockchipa 26xx. Oznacza to dokładnie tyle:

 

- Obsługa FLAC, APE, MP3, WMA

- Wyświetlanie AVI (po przekonwertowaniu)

- Wymiary: 88 x 40 x 6.4 mm

  - Waga: 36g

 - Wyświetlacz 1.46 LCD TFT, rozdzielczość 176×132

 - Wyświetlanie zdjęć: JPG, BMP

  - Radio: 76MHz ~ 90MHz / 87MHz ~ 108MHz

  - Nagrywanie do: WAV

 - Połączenie z PC: USB2.0 (USB 5 PIN)

  - Praca jako UMS w: Windows98/SE/ME/2000/XP

 

ceUCYToLJVXI6.jpg

 

cepO82GGj0fDg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest OEM. Jak by to był OEM to by to totalnie nie miało znaczenia czyje logo na tym jest. Brzmiało by tak samo.

 

A patentowanie wzorów w chinach to jest śmiech na sali. Do Pana Boga mógł byś się skarżyć - tyle się tam ktoś przejmie czyimiś prawami patentowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś:

Ciekawe jak szybko pojawi się na nim logo Meizu i w kilka dni później pojawi się na allegro

 

A OEM to:

organizacja sprzedająca produkty wytworzone przez inne firmy zankująca je przez swoje logo

 

Więc? OEM'em nazywałeś produkty, o których jest mowa w powyższym cytacie, a jeśli będą pojawiać się na nim jakiekolwiek loga(nawet identyczne do MEIZU'owego, wiec wprowadzające w błąd kupującego), to będzie to potwierdzeniem "OEMowości" tej ZARV'y V1.

 

A chińskich podróbek iRivera nie widziałem. Dlaczego? Bo do Pana Boga się poskarżyli (iRiver się poskarżył, nie Chińczycy)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Ty nie widziałeś podróbek to niewiele akurat zmienia :) Bo każdy kto dłużej jest na forum powie Ci, że były / są takowe.

 

 

 

"Polecisz komuś MEIZU, a będzei miał OEM'a:/" --> z tego wynika dla mnie, że miałeś na myśli OEM od Meizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polecisz komuś MEIZU, a będzei miał OEM'a:/" --> z tego wynika dla mnie, że miałeś na myśli OEM od Meizu.

 

sry za niejasność->chodzi o sytuację, mówisz qmplowi "Kupuj MEIZU", a on kupuje zarve, czy coś a la OEM z logo meizu, bo na allegro piszą, że orgynalne M3. A potem słyszysz "Co za goowno mi poleciles"

 

 

"Bo każdy kto dłużej jest na forum powie Ci, że były / są takowe"

Ale... były jakoś bez przebicia... na allegro nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności