Skocz do zawartości

Dlaczego Wszystko Blyszczy?


Karbulot

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie kupilem zewnetrzny dysk to laptopa. Wszystko fajne, tylko... Dlaczego on jest blyszczacy? Niedawno kupilem odtwarzacz MP3 renomowanej firmy Cowon i on tes sie blyszczy. Wczesniej testowalem odtwarzacz Creative'a - tez sie blyszczy. Dzisiaj ogladalem w sklepie rozne bajerki - telefony, playery MP3, PSP... Wszystko zrobione z czarnego swiecacego plastiku.

 

Kto wymysla takie debilne wzornictwo? Swiecacy czarny to moze byc wazonik, ale nie sprzet, ktory sie czesto dotyka i trzyma w rekach. Co z tego ze to ladnie i nowoczesnie wyglada, skoro zaraz widac na tym wszystkie palce. Oczywiscie widac takze drobne ryski. To nie zarty - lekko przejechalem palcem i sa juz drobne zarysowania.

 

Mam aparat Samsunga, mam telefon Motoroli. Oba zrobione na elegancki matowy kolor. Fakt, ze sa metalowe. Ale przeciez plastik tez mozna zrobic matowy. I wcale nie bedzie wygladal badziewniej. To wlasnie blyszczacy plastik wyglada nieestetycvznie i nieciekawie. Ladny, dopoki jest w pudelku. Pozniej to idealny wyswietlacz odciskow palcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

noo...zen nano plus to naprawdę tragedia :/ ten plastik to jest po prostu...pff...kiedyś serwis creative przysłał mi nowa klapkę o baterii...pierwsze rysy miała już po wyjęciu z koperty bąbelkowej :P a następnego dniach wyglądała tak samo źle jak stara :D że też ktoś ukradł takie shitowe mp3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karbulot

 

nie wiem gdzie ci sie PSP swieci:D... u mnie blyszczy sie tylko srebrna obrecz z tylu obudowy

 

no i przednia czesc obudowy... ale on ajest wykonana z innego materialu niz tyl:D (albo jest pokryta jakims plastkiem czy czyms takim

nowa PSP Slim jest podobno z tego właśnie świecącego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wymysla takie debilne wzornictwo? Swiecacy czarny to moze byc wazonik, ale nie sprzet, ktory sie czesto dotyka i trzyma w rekach. Co z tego ze to ladnie i nowoczesnie wyglada, skoro zaraz widac na tym wszystkie palce. Oczywiscie widac takze drobne ryski. To nie zarty - lekko przejechalem palcem i sa juz drobne zarysowania.

 

Też się nad tym zastanawiałem i jedyny argument jaki mi przychodzi do głowy to to że taki telefon/odtwarzacz ładnie wygląda na grafikach/zdjęciach i w gablocie w sklepie, więc kusi do kupna :) A z praktycznego punktu widzenia to taki sprzęt rzeczywiście jest straszny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny przykład.. ;] T10 ma już swoje lata, a wtedy błyszczące zabawki nie były na topie.

 

T10 to faktycznie zły przykład, ale T50 i T60 to już lepszy. W ogóle tego playerka iriver zaprojektował zdecydowanie wbrew obowiązującym modom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to nurtuje. Jestem właśnie na etapie szukania lapka dla siostry i nie mogę się nadziwić czemu, dajmy na to hp, odchodzi od tak pięknego w swojej prostocie designu:

 

http://www.arest.pl/showfoto.php?thumb=&am...0640%2Fhuge.jpg

 

w stronę tej błyszcząco diodami mrugającej potworności:

 

http://www.arest.pl/showfoto.php?thumb=&am...1324%2Fhuge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to nurtuje. Jestem właśnie na etapie szukania lapka dla siostry i nie mogę się nadziwić czemu, dajmy na to hp, odchodzi od tak pięknego w swojej prostocie designu:

 

http://www.arest.pl/showfoto.php?thumb=&am...0640%2Fhuge.jpg

 

w stronę tej błyszcząco diodami mrugającej potworności:

 

http://www.arest.pl/showfoto.php?thumb=&am...1324%2Fhuge.jpg

obie opcje są w sprzedaży - w środku praktycznie to samo. ja mam tego bylszczacego i nie narzekam. kumpel ma matowego, w srodku dokladnie to samo i wygląda jak... nie wygląda, cały kurz na nim widać, może nie dba, ale mój wygląda jak nowy.

 

nawiązując do tematu - moja sansa clip jest taka blyszczaca, co mnie troszkę irytuje... ale szmatka od HP jest i sobie czyszczę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stronę tej błyszcząco diodami mrugającej potworności:

http://www.arest.pl/showfoto.php?thumb=&am...1324%2Fhuge.jpg

Faktycznie, ten błyszczący plastik w pavilonach mocno wkur.. ;/

 

Maba T60 się nie podoba? Co ładniejsze?

No jasne, że oldskulowy IFP jest piękniejszy. A biała mydelniczka jest okropna, imho. Z białych rzeczy piękna jest tylko moja szufelka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maba T60 się nie podoba? Co ładniejsze? ;)

ladniejsze t60, ale nie w kolorze niebieskim/zoltym ;)

 

No jasne, że oldskulowy IFP jest piękniejszy. A biała mydelniczka jest okropna, imho. Z białych rzeczy piękna jest tylko moja szufelka :D

e tam, mydelniczka wiele nie odstaje od szufli... ale zgodzic sie musze - szufla I gen jest piekna w swej prostocie :) (tylko wyglad :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare psp (fat) bylo swiecace tylko na przedniej sciance (z przyciskami i wyswietlaczem). tyl normalny matowy. nowe slim jest wszedzie "slicznie" blyszczace. Mialem dzis w rece 6120 czarna - tragedia :D i jest musze powiedziec brzydsza od bialej :P. Teraz wlasnie oplaca sie kupowac urzadzenia biale - nie sa blyszczace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności