Skocz do zawartości

VEDIA C3 - Najlepszy w teście CD-Action!


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny test i po raz kolejny odtwarzacz VEDIA znowu wygrywa! Tym razem tytuł "CD-Action ECO" zdobył model C3. Kolejne miejsca przypadły także NASZYM odtwarzaczom: V39 oraz M10.

 

W zestawieniu miesięcznika CD-Action wyniki porównania nie pozostawiły wątpliwości. Jeśli chodzi o nowe odtwarzacze audio-video (popularnie zwane MP4 - choć ciągle nie wiemy czemu?) C3 jest najbardziej opłacalną inwestycją w swoim segmencie.

 

więcej na vedia.pl >>

 

 

vedia_c3-cdaction_eco-01.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat do cdaction - jesli chodzi o recenzje sprzetu niekomputerowego to mam mieszane uczucia, zwlaszcza po recenzji swego czasu playera irivera imp550...dla niewtajemniczonych - jednen z najpepszych cd/mp3 playerow.

 

glowna wada tego playera w/g cd-action?

 

 

sprobojcie zgadnac?

 

 

 

....brak dyktafonu.... (tutaj wymieklem..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nagroda jest każdy widzi. Właśnie przeczytałem całość napisane dość sensownie. Miał i był to test "odtwarzaczy MP4".

 

Coś co mi sie nie zgadza, to VEDIA M10 został przez CDA uznany, za najmocniejszy odtwarzacz w ofercie VEDIA a jest nim chyba V39? :)

 

Poniżej jakie oceny zgarneły poszczególne modele:

 

VEDIA C3: POWER: 8 / DODATKI: 7 / ECO: 9

 

VEDIA M10: POWER: 7 / DODATKI: 7 / ECO: 5

 

VEDIA V39: POWER: 7 / DODATKI: 7 / ECO: 5'

 

Vector Digital DM VEC 661 (wow ;)) POWER: 6 / DODATKI: 6 / ECO: 7

 

Pentagram Qanquish R Wave: POWER: 3 / DODATKI: 7 / ECO: 2 (i bardzo mocno zjechany za sterowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności