Skocz do zawartości

"szok" Z Allegro


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

...tylko gdzie ten szok? Nie wiadomo jaka jakosc dzwieku... na playerze z 512 MB na pokladzie nie zobaczysz zbyt wiele filmow.

 

... przeraza fakt, ze gosc sam pisal program do konwersji (moze byc ok, ale moze tez byc do kitu).

 

Ot, kolejny no name na aukcji.

 

A moze cos takiego >>> http://www.pixmania.com/fr/fr/110736/art/i....html?srcid=120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego playerka dołączone są słuchawki wyglądające identycznie jak Sennheisery MX500, tylko że są białe. :) Powodzenia w oglądaniu filmów na tym olbrzymim wyświetlaczu 1,2"... Już na 1,5 " nie da się oglądać...

 

Wyborco, nie rozumiem o co chodzi Ci z tym iAudio??? Przeciez to dobry playerek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to mi chodzi. Ceny zjezdzaja, jak widac na stronce, znaczaco. Wlasnie zastanawialem sie, czy nie zmienic imp-a na cos takiego. Co mnie ostrasza: zasilanie. Co w przypadku zuzycia akumulatorow? Tylko nie mowcie, ze litowo jonowych nie da sie zarznac bo ja w laptopie zarznalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe lud iRiver Polska zdradza powoli iRivera i przechodzi na iAudiową stronę mocy ;)

 

Najpierw squonk, teraz możliwe że ja i wyborca

 

 

 

Litowo jonowa jest drugą pod względem wytrzymałości... po Litowo-Polimerowej...

Edytowane przez Publius_Enigma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pixmania.com/pl/pl/110736/art/i...m3-metal-s.html

Jeydnie 3 euro wincej, a juz w naszym kochanym kraju

 

===edit===

 

O RZESZ!!!! -> http://www.pixmania.com/pl/pl/57768/art/ir...fm-imp-900.html!!! Prawie jak za darmo o0o0o0 I jeszcze za polecenie komus kupna on i ja mamy znizke na 40zl!! Ktos kupowal w tym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko gdzie ten szok? Nie wiadomo jaka jakosc dzwieku... na playerze z 512 MB na pokladzie nie zobaczysz zbyt wiele filmow.

Heh to miala byc ironia na kolejny wynalazek a nie zachwyt ;)

 

Wyborco, nie rozumiem o co chodzi Ci z tym iAudio??? Przeciez to dobry playerek!

 

Publius_Enigma zinterpretowal to z kolei znowu inaczej i smiesznie wyszlo :)

 

Mysle ze ten temat bedzie dobry zeby wrzucac do niego takie "rodzynki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam jaja z pixmani. Z jednej strony impa 900 daja za smieszna cene, a z drugiej:

 

http://www.pixmania.com/pl/pl/94752/art/ko...i-portapro.html

 

...i uwaga uwaga, cena miesiaca:

 

http://www.pixmania.com/pl/pl/38336/art/ir...3-ifp-395t.html

 

i patrzcie ile oszczedzacie o0 zyc nie umierac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecza sa dla mnie zachodnie ceny wyrazone euro. Pamietam gdy jeszcze nie bylem "szczesliwym posiadaczem" iRivera :D zastanawialem sie nad zakupem Creativa Zen-a. Co nteresujace na stronie producenta w wariantach krajowych ceny prezentowaly sie nastepujaco: Polska: 1700zl, Niemcy (lub UK): 260euro, USA 250$.

Powala mnie ten przelicznik 1euro = 1$ :blink::lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, jedna gablota w sklepie na Al.Jerozolimskich cala w IAudio:) kto tu kogo zdradza:)

a jak cenowo ?

mozesz napisac po ile byly iaudio G3 i 5 w wersjach 2 GB ?

a moze bys fotke cyknal i opublikowal :)

skoro iaudio zaczynaja tam sprzedawac to jest to juz jakis wyrazny sygnal, ktory moze byc odczytany, ze cos zlego sie dzieje z firma iriver. abym nie mial racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, jedna gablota w sklepie na Al.Jerozolimskich cala w IAudio:) kto tu kogo zdradza:)

a jak cenowo ?

mozesz napisac po ile byly iaudio G3 i 5 w wersjach 2 GB ?

a moze bys fotke cyknal i opublikowal :)

skoro iaudio zaczynaja tam sprzedawac to jest to juz jakis wyrazny sygnal, ktory moze byc odczytany, ze cos zlego sie dzieje z firma iriver. abym nie mial racji.

na ceny nie patrzylem, bylem w Wawie przejazdem (synowi sie zepsul IMP-1100, po naprawie z doplata wimienilem na nowy h320 i podjechalem coby na weekend mial:) na co dzien jestem z Lodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak byłem we wrocławskim MIPie oddać testowego H10 to zamurowało mnie jak zobaczyłem pół gabloty w iAudio... Do tamtej pory byłem pewny, że iAudio nigdzie się nie da w Polsce kupić z zarazem, że jest to dość spory konkurent iRivera :ph34r:

 

(A teraz się zastanawiam nad kupnem: iFP-99 czy iAudio G3 2GB?? :( ... gdyby MIP nie zadystrybutował (bardzo po Polsku ;) ) iAudio to bym miał spokój i koniec męczarni :P )

 

Swoją drogą to wydaje mi się, że większość wystawy we wrocławskim MIPie to tylko... obudowy playerków, w niektórych nie ma ekranika i widać kwnętrzności :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedzilem sklep w w-wie - faktycznie jedna szklana gablota jest zajeta przez iaudio.

a co kupic tez mam powazny dylemat. w polowie lipca dostane premie w pracy i chcialbym wtedy juz miec cos na oku.

czekam niecierpliwie na wersje flash 2 GB irivera i chcialbym sie doczekac do tego czasu.

ogladalem iaudio - calkiem mile i przyjemne z wygladu i dodyku.

jesli iriver to juz mam wybrac - 799

jesli iaudio to G3 lub 5 - tu sie wacham caly czas.

 

mam metlik w kreciej glowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54935575

 

po zadaniu pytania wlascicielowi dostalem odp:

Witam,

 

Odtwarzacz jest nowy, z folią na wyświetlaczu, zapakowany w pudełko.

 

W skład zestawu wchodzą:

- odtwarzacz dostępny w 3 kolorach czarnym, czerwonym oraz niebieskim

- słuchawki z przeźroczystym kablem i metalicznymi zakończeniami

(robią wrażenie jak i cały odtwarzacz)

- kabel usb

- kabel line- in do podlączenia np. z telewizorem, pozwalającny na

bezpośrednie nagrywanie dźęku, muzyki

- nakładki na słuchawki

- płytka z oprogramowaniem

- instrukcja obsługi (angielski) jednak obsługa i tak jest intuicyjna dzięki menu graficznemu

 

Objęty jest 6 miesięczną gwarancją.

wnetrzności" są markowymi podzespołami firmy Phillips a wszystko złożone doi kupy jak u iRivera .

Mam juz około 20 zadowolonych klientów, wszyscy bardzo chwalą sobie

towar. Kolor oczywiście do wyboru. Stan - nowy, nigdy nie używany.

Mozliwy rożnież odbiór osobisty na terenie Lublina. Od odtwarzacza ze sklepu za 699zł rożni

się tym, że jest to odtwarzacz produkowany na licencji iRiver tzn. o

identycznych osiągach (nawet lekko większa moc wyjściowa), z tym, ze

na obudowia nie ma napisu iRiver. Wyglad identyczny jak model iFP-795. Jakość dźwięku

jest na prawdę powalająca, była porownywana z innymi odtwarzaczami i

pozostawia w tyle konkurencję. Wielu ludzi po prostu chce mieć sprzet

o takim samym wyglądzie, mocy i jakości dźwięku za dużo niższą cene,

dlatego produkowane są odtwarzacze na ktorych po prostu nie ma

kilkumilimetrowego loga iRiver, w pełni to rozumiem i sam jestem za tym.

Dźwięk jest oczywiście ten sam. Zachęcam do licytacji. Zainteresowanie

jest na prawdę duże. Przez 1 dzień trwania aukcji do obserwowanych

dodalo ją już 25 osób. Pozdrawiam,

W razie pytań jestem do dyspozycji,

 

I co o tym sadzicie?bardzo prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sciema. A dokladniej "super hiper odtwarzacz na podzespolach SAMSUNG!!!!!!!!!!!!!!!!!" grajacy jak scierwo w obudowie irivera bez znaczka. Ale moglbys wziac i napisac opinie jak to sie sprawuje, bo swoja buduje na domniemaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to podpucha, wystarczy zobaczyc jak skonstruowana jest aukcja, same superlatywy i korzysci. Niezle sie tez usmialem czytajac o licencji iRivera i o dziwo zwiekszonej mocy wyjsciowe, Odtwarzacz rozni sie tylko napisem - ttaaaaa jasne :angry: Patrzac na aktualna cene, ktora niebotycznie pnie sie w gore, smialo mozna polecic oryginalnego iRvera. Gosc chce poprostu sprzedac towar zerujac na naiwnosci ludzi. Gotowe formulki wysyla do wszytkich zachwalajac towar watpliwej jakosci. Jak jest taki madry to niech poda link do strony iRivera na ktorej bedzie wzmianka o "licencji" <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, zapomnij także o wgrywaniu nowego softu. Ktoś tu już kiedyś pisał o innym układzie przyciskow w porownaniu do iRivera co całkiem dyskfalifikuje ten odtwarzacz (nawet jak ma bebechy te same co iRiver) aby działał później normalnie, a softu do niego to chyba jeszcze nikt nie widział.

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności