Skocz do zawartości

Jaki Kupic Odtwarzacz?


remikb7

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o pomoc w wybraniu mp3. Nie mam żadnego konkretnego na oku.Chciałbym, żeby odtwarzacz miał:

-przynajmniej 8gb pamięci ale najlepiej gdyby było więcej, najlepiej żeby pamięcią był dysk twardy.

-głośnik

-niezbyt duże rozmiary

-powinien być poręczny

-intuicyjne menu

-nie kosztować więcej niż 400zł

Do tego mógłby być też wyposażony w radio, i mieć ciekawy design. Nie musi mieć kolorowego wyświetlacza ani innych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pomoc w wybraniu mp3. Nie mam żadnego konkretnego na oku.Chciałbym, żeby odtwarzacz miał:

-przynajmniej 8gb pamięci ale najlepiej gdyby było więcej, najlepiej żeby pamięcią był dysk twardy.

-głośnik

-niezbyt duże rozmiary

-powinien być poręczny

-intuicyjne menu

-nie kosztować więcej niż 400zł

Do tego mógłby być też wyposażony w radio, i mieć ciekawy design. Nie musi mieć kolorowego wyświetlacza ani innych bajerów.

 

oj ciezko bedzie, nawet bardzo ciezko... 8gb to masz vibeza za okolo 400... ale go trudno znalezc i nie ma on glosnika.... innych takich rzeczy chyba sie nie wynajdzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to tylko w ERZE nie wymagasz za wiele za 400zł?

z drugiej stronY daloby rade znalezc odtwarzacz spelniajacy wymagania:

np tu... http://allegro.pl/item291708251_wielka_pro...b_gratisy_.html

do innych ziomow z forum zeby mnie nie zaszlachtowali... nie polecam go bo to zenada ale spelnia wymagania i kosztuje polowe tego nawet:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk oczywiście żeby był jak najlepszy. Właśnie dlatego założyłem ten temat żebym nie musiał kupować takich noname'ów, bonie mam zaufania do takich firm-krzaków, i zależy mi na solidności wykonania. Wszystkie MP4 kategorycznie odpadają. A ten vibez ma dobry dźwięk? Dochodzę do wniosku, że głośnik to już nie jest taka priorytetowa sprawa tak więc może być bez głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności