Skocz do zawartości

Iriver A Mpio


Gość iron_gandalf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iron_gandalf

Zastanawiam sie nad wyborem odtwarzacza mp3 i posiadam 2 typu

1. Iriver 190tc

2. Mpio FY 400

odtwarzacz ma byc do 400zl i musi miec najmniej 256mb radio i dobry dyktafon, ktory doradzacie tylko nie stawiajcie odrazu na marke iriver a moze macie jakies inne typy??

DZIEKI ZA POMOC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iFP-180TC i nie zauważam żadnych wad. Jakość dźwięku nagrywanego z dyktafonu jest barzdo dobra, głównie ze względu na system AGC (m. in. zapobiega przesterowaniu i zgłaśnie niektóre ciche dźwięki). Występuje on chyba we wszystkich iRiverach z funkcją dyktafonu. No i jakosć dźwięku - jest po prostu iRiverowa :)

Jedynie jakość wykonania może być powodem do narzekań, ale raczej Cię zadowoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fy 400 256mb znalazlem juz za 380zl a fg 100 128mb kosztuje ponad 400zl wiec nie wiem czy masz tak racje :) mi chodzi o modele w granicy 400 zl a nie w granicach 600zl z 1gb

a tu daje przyklad ze strony kupujemy.pl

http://www.kupujemy.pl/items/_odtwarzaczmp...fy_400/0/_?cuid

http://www.kupujemy.pl/items/_odtwarzaczmp...fg_100/0/_?cuid

 

Roznica jest niewielka (50zl) ale i tak mysle ze dla mnie najlepszy bedzie Iriver 190tc.

Widze ze z odtwarzaczami jest tak jak z aparatami cyfrowymi:), gdy im sie nie oplacajuz jeden produkt zdejmuja go z produkcj,odmladzaja dodaja nowe gadzety ktore ponoc maja zrewolucjonizowac ten sprzet a to wszystko jest praktycznie to samo a cena skacze ostro do gory:).To tak jak Sergiej Bubka bil rekord o centymetr aby wziasc premie a potem jeszcze kilka razy pobic zanim dojdzie do takiego rokordu ktory on sam nie byl w stanie przeskoczyc:),tak jest z calym sprzetem ktory jest na topie producenci mogli by zrobic sprzet bardzo dobry wrecz doskonaly ale im sie to kompletnie nie oplacalo lepsze jest odmladzanie starych i sprawdzonych produktow:) see you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: niestety ale masz racje.

co tu komentowac

celem producenta jest przesuniecie gotowki z kieszeni klienta do kieszeni producenta.

a tylko idiota chce to zrobic raz. producent wie, ze na postepie technicznym mozna niezle zarobic.

a skoro on zarabia to kto traci ?

 

to co napisales przypomina mi reklamy proszkow do prania. te nowe formuly, bielsza biel itd.

 

ps. ale gdyby nie ten postep to dalej bysmy mieszkali w jaskiniach. cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale oni byli juz w stanie wyprodukowac taki odtwarzacz juz wczesniej ale woleli kroczek po kroczku aby zbic lepsza kase:)(wystarczy popatrzec na to jak niewielkie sa roznice w produktach ale jest roznica w cenie), no ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iron gandalf

Trzeba popatrzec z bardzo prostego punktu widzenia jesli jakis prpdukt wchodzi na rynek kosztuje krocie (nowosc zawsze jest w cenie) ale z czasem dochodzi poprzez walke z konkurencja do ceny ktora bedzie stanowila zauzmy 40% poczatkowej wtedy firma ta postanawia dodac do tej zabaweczki jakas pierdulke np aparat cyfrowy( ktory jest niewatpliwie kiczowaty w poruwnaniu z normalnym aparatem), doda sie kolorowy wyswietlacz ( a to juz fajniejsza sprawa) zmiany beda kosztowaly dodatkowo niewiele ale cena produktu mocno wzrosnie:) aha doda sie jeszcze nowa obudowe i postawi sie na reklame :) PARANOJA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"rozsadne" firmy unikaja walki cenowej, wola sie dogadywac poza plecami i niezgodnie z prawem i lupic biednych klientow.

firmom jest wygodnie zaslaniac sie mozliwosciami technicznymi i to robia.

nie tak dawno uwazano, ze samolot nie bedzie mogl nigdy latac a lata. wtedy to bylo niemozliwe :)

ciekawe czy wydanie instrukcji po poslku jest niemozliwe ?

bo na pewno jest to niezgodne z polskim prawem.

tak wiec firma w drodze rekompensaty powinna rozdawac playerki za darmo :)

kurde, rozpedzilem sie za bardzo tym razem.

wystarczy jak sprzedadza po kosztach, czyli 20 usd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fy 400 256mb znalazlem juz za 380zl a fg 100 128mb kosztuje ponad 400zl wiec nie wiem czy masz tak racje :)

przed iaudio mialem przejsciowo fg100 - placilem 619pln, najpier chcialem fy400 ale byl za 659pln i wykonanie znacznie gorsze (ceny z konca kwietania 2005 z ateneum - wersje 1gb) - wiec chyba mam racje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez czytalem (grupy dyskusyjne), ze FG100 jest nawet niezly - a na pewno przyzwoicie zmajstrowany.

FY jakos wyglada mi na taka chinska mydelniczke (ale to juz osobista uwaga)

natomiast FG100 jest: maks. czas pracy 43 godz.

to spora zaleta.

FY400 - 20 godzin - polowa tego co FG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość IRON GANDALF

http://www.kupujemy.pl/fritem/22252346/da_...=22252346;pos=3

http://www.kupujemy.pl/items/_odtwarzaczmp..._FY400/0/_?cuid

 

FY400 1GB JEST ZA 599ZL, NATOMIAST FG 100 1GB JEST ZA 619 SA TO NAJMNIEJSZE CENY JAKIE MI SIE UDALO ZNALEZC W SKLEPACH INTERNETOWYCH:) ALE FY JEST TANSZY ALE FG 100 JEST LEPSZYM ZAKUPEM

JUTRO ZAMAWIAM PLAYERA I NIE WIEM CZY WYBRAC IRIVER 190TC (399ZL)CZY MOZE MPIO FY400 256MB (380ZL)A MOZE IRIVER 780 (370ZL ALE TYLKO 128MB) NIE WIEM :( JESLI ZNACIE JAKEIS DOBRE OFERTY DO ZA OKOLO 400ZL TO PODSYLAJCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iron_gandalf

a wiec co mi doradzacie :) mpio fl100, mpio fy400 (256mb), iriver ifp 190tc (256mb), iriver 780(niestety tylko 128) jest jeszcze cos sensownego do 400zl (nie wiecej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności