Skocz do zawartości

Sennheiser Px100


DrLastContaQt

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moje AKG K26P wyzionęły ducha już chyba ostatecznie. Mam je dość długo, będzie już prawie dwa lata. Pisałem kiedyś na tym forum ze rozwaliła się w nich wtyczka. Niedługo później pękła plastykowa część w pałąku. Posklejałem je jak mogłem, a wtyczkę wymieniłem. Podziałały parę miechów i znowu to samo, i wtyczka i co gorsza pałąk (ponoć to się często w nich zdarza). Niestety nie do nich ŻĄDNYCH części zamiennych i jestem skazany na kupno nowych słuchawek.

 

Parę dni temu kupiłem w ciemno prawie Pioneer'y SE-MJ3. Okazały się totalnie chybionym zakupem i leżą teraz na Allegro, czekając na nabywcę...

 

Ponieważ jak wiadomo człowiek poszukuje doskonałości, nie chcę kupować drugiej pary tych samych AKG, co nie znaczy, że nie byłem z nich zadowolony. Jedyne co mogę im zarzucić, to spadek komfortu noszenia po półtorej godziny skutkujący bólem ucha...

 

Coraz bardziej skłaniam się do zakupu Senkow PX-100, ale po bolesnym doświadczeniu z Pionkami chciałbym najpierw ich gdzieś posłuchać i tu pojawia się moje pytanie. Czy w którym z krakowskich sklepów (MM, Saturn itd.) można ich posłuchać?

 

PS. Można je kupić w całkiem milutkiej cenie na Amazonie. W dolarach wychodzi z przesyłka kolo 105 PLN a w funtach jeszcze taniej, bo poniżej 100 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem już po testach :D W szranki stanęły Senki PX-100, Porty i dla porównania moje stare K26P. Teraz już wiem, że następcami nieżywych K26P będzie PX-100 :D Już do mnie lecą z Anglii pocztą :D

 

PS. Każdemu niezdecydowane polecam wizytę w MP3 Store i potestowanie wybranych modeli na własne skórze, a raczej uszach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem wybierałeś z najbardziej ścisłej konkurencji w swojej klasie ;). Gratuluję (najtrafniejszego :P) wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że nie znajdę nic lepszego od moich AKG. Teraz zwracam honor tym, którzy pisali, że K26P maja mało środa i jeszcze mniej góry oraz tym, którzy na Head Fi ich brzmienie określali jako "muddy". Teraz rozumiem co mieli na myśli... ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno w ramach ostrzeżenia - uważaj na kabel przy złączeniu z minijackiem. Po półrocznym (dobrym i ostrożnym) traktowaniu PXów doszło u mnie do odsłonięcia przewodów, co może poskutkować awarią jednej ze słuchawek (najpierw się rozpłaczę a potem odeślę na gwarę ;)).

 

Ale co by nie mówić - będziesz z nich zadowolony pod KAŻDYM względem, imo to słuchawki pozbawione wad w swoim przedziale cenowym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... cieszę się mam PX100 i K518DJ dzisiaj słuchałem K412P (ogólnie całkiem fajne, jak bym je miał bym używał ale jednak wygrywają PXy), K26P też ogólnie fajne w porównaniu do PX200, ale już K26P do PX100 lub tym bardziej do K518DJ tracą wiele. O KPP się nie wypowiadam bo mi te słuchawki nie leżą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie są do dwie sztuki w obniżonej cenie, sprzedawane razem jako Twin Pack :)

 

W tym sklepie mają milutką cenę ale niestety nie ma ich ma stanie. A szkoda bo wysyłają do PL za 5.98 funta. Najtaniej są na Amazonie ale Amazon nie wyśle elektroniki do Polski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności