Skocz do zawartości

Radio


bober

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Ifp 390 i problem. Jak oceniacie radio w tym playerku? W granicach Warszawy jest znośnie... chociaż tylko na terenie otwartym, naomiast po wyjechaniu z Wawy, koniec... odbiera program trzeci oraz w niektórych miejscach przebija się radio kolor radio zet i RMF, czy macie na to jakiś sposób? Czy zależy to od wersji firmwere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze to kwestia czulosci radia... Ja mam ifp 190 i jade z nim pociagiem do Szklarskiej poreby na festiwal rowerowy i z tego co u Ciebie przeczytalem moge liczyc tylko na moje mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj nie sadze... antene zastepuja sluchawki wiec moze jak sluchawki wymienisz aby mialy dluzszy kabel to moze odtwarzacz bedzie bardziej zbieral fale radiowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czułość jeszcze by uszła, ale stabilność odbioru, szczególnie poza miastami, poprawiła by się dzięki wprowadzeniu funkcji RDS-AF. Dokladnie tak jak to jest w odbiornikach samochodowych, gdzie jadąc przez Polskę nie trzeba pamietać wszystkich częstotliwosci np radiowej Trójki a radio samo wybiera najmocniejszy sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności