Skocz do zawartości

Problem Z Sansą E250 (2gb)


Connected

Rekomendowane odpowiedzi

k, przejdę od razu do opisu problemu.

Muzykę i pliki graficzne mogę bez problemu przerzucać, problem pojawia się jeśli chodzi o filmiki wszelakiej maści.

Jeśli staram się przerzucić Sansa Media Conventerem, po prostu pisze mi, że się nie udało się. Gdy próbuję to zrobić przeciągając rzeczy z folderu na C do folderu "VIDEOS" na odtwarzaczu, wyskakuje komunikat "Plik "nazwa_pliku" nie jest obsługiwany na tym urządzeniu. To urządzenie może akceptować tylko pliki typu: audio, lista odtwarzania, album audio i folder.". No i stąd moje uprzejme pytanie, o co chodzi?

USB 1.0, WMP 11, odtwarzacz kupiony na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mam taką sansę i ogólnie stwierdzam, że oglądanie na niej filmów mija się z celem. Ekran nie jest najlepszej jakości, a wyświetlany filmik stop-klatkuje. Poza tym trzeba odpowiednio dopasować rozdzielczośc, bo inaczej na Sansie będziesz widział fragment obrazu.

 

Niestety Sansa do filmów stoworzona nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Molus

A masz może całe filmy na Sansa e250?Takie po 700MB.Sasnsa Media Converter nie chce konwertować takich długich filmów.Jeżeli potrafisz takie wgrywać na Sansa e250 to może napisz jak to zrobić albo tu,albo na priv,albo w temacie Sansa Media Converter 2 co?Bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Molus

A masz może całe filmy na Sansa e250?Takie po 700MB.Sasnsa Media Converter nie chce konwertować takich długich filmów.Jeżeli potrafisz takie wgrywać na Sansa e250 to może napisz jak to zrobić albo tu,albo na priv,albo w temacie Sansa Media Converter 2 co?Bardzo proszę.

 

Nigdy nie konwertowałem takiego pliku do mojej Sansy, ale jeśli mogę Ci polecić jakiś program to Format Factory - darmowy program do konwertowania. Skonwertuj na próbę jakiś plik do formatu MPG i wgraj na Sansę i sprawdź. Używając np. SavePc do zrzutu video z youtube i wybierając format mpeg, to sansa to odtworzy, ale obraz będzie za duży, nie zmieści się w wyświetlaczu - musisz pamiętać zatem o ustawieniu odpowiedniej rozdzielczości odtwarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Sansa(e250) odtwarza .avi ale spróbuje dzięki :).

 

EDIT:

 

No niestety konwertery nie sa darmowe a te w trybie trial konwertują tylko w 50% :(

 

Spróbuj:

 

1. MediaCoder - możnaby rzec "konwerter All To All", multum formatów do obsługi, a po ściągnięciu dodatkowych kodeków wszystko ci pójdzie :)

2. iriverter - co prawda teoretycznie obsługuje tylko odtwarzacze firmy iriver, ale po napisaniu profilu do swojego odtwarzacza (nie jest to trudne, ja profil do mojego E100 zrobiłem w minutkę) bez problemu obsłuży każdy model

 

Oba są oparte na mencoderze, darmowe i opensource.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności